Kripto Para Borsası Binance’den Yeni Duyuru: İşte Yeni Listelemenin Detayları!

Kripto para borsası Binance, sabah saatlerinde paylaştığı blog gönderisinde Optimism (OP) listelemesine ilişkin detayları duyurdu.
08:45
1 Haziran 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para borsası Binance, günün erken saatlerinde paylaştığı blog gönderisinde Optimism (OP) listelemesine ilişkin önemli detayları açıkladı. Binance, 1 Haziran Türkiye saati ile 07.00’da (04.00 UTC) yapılacak Optimism (OP) listelemesinin saat 09.00’a (06.00 UTC) ertelendiğini duyurdu. Ayrıca Binance’in yanı sıra başta ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, KuCoin ve OKX gibi çok sayıda kripto para borsası da son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde yaptıkları paylaşımlarda Optimism (OP) listeleyeceklerini açıkladı.

Binance, Optimism (OP) Listelemesine İlişkin Detayları Açıkladı

Kaydettiği işlem hacmi bakımından güncel olarak kripto ekosisteminin en büyük kripto para borsası olan Binance, Optimism (OP) listelemesine ilişkin detayları paylaştı. Binance, sabah erken saatlerde paylaştığı blog gönderisinde 1 Haziran Türkiye saati ile 07.00’da (04.00 UTC) yapılacak Optimism (OP) listelemesinin saat 09.00’a (06.00 UTC) ertelendiğini duyurdu.

Öte yandan ABD merkezli kripto para borsası Coinbase başta olmak üzere KuCoin, OKX gibi çok sayıda kripto para borsası, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde yaptığı paylaşımlarında Optimism (OP) listeleyeceklerini açıkladı.

Optimism (OP), Dev Kripto Para Borsalarında Listeleniyor

Kaydettiği işlem hacimleri bakımından güncel olarak kripto ekosisteminin en büyük kripto para borsası olan Binance, gün içerisinde sabah saat 07.00’de yapılacak listelemenin saat 09.00’a ertelendiğini duyurdu. Binance’in yanı sıra ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, KuCoin ve OKX gibi pek çok kripto para borsası da son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde Optimism (OP) listeleyeceğini duyurdu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI