X


Keep Network Coin Nasıl Alınır?

Keep Network Coin Nasıl Alınır?
22:00
31 Temmuz 2021

Keep Network Coin (KEEP), KEEP ağına hizmet ederek ekosistemi güçlendirmeye hedefleyen kripto para birimidir.

Keep Network (KEEP) Nedir?

Keep Network (KEEP), özel verileri blok zincirinde depolamak ve şifrelemek için dizayn edilmiş bir ağdır. KEEP ağı, özel veriler için zincir dışı etkenlerden oluşurken KEEP Coin tamamen izinsiz erişimi sağlar. KEEP, blok zincirinin benimsenmesine engel olan etmenlere çözüm arar. Halka açık blok zinciriyle ilgili veriler herkese açıktır. Keep ile geliştiriciler merkezsiz uygulamar oluşturabilir.

Ethereum ağı üzerinde bir Bitcoin köprüsü olan tBTC, Keep ağının üzerine inşa edilen ilk uygulamadır. Keep, SUmma ve Cross-Chain Group gibi oluşumlardan desteklenen açık kaynaklı bir projedir. tBTC, Bitcoin fiyatına sabitlenmiş tamamen Bitcoin destekli bir ERC-20 token’ıdır. Bitcoin sahiplerinin Ethereum blok zinciri üzerinde işlem yapmasına, DeFi ekosistmeine erişmeye ve Bitcoin üzerinden kazanç sağlamayı kolaylaştırır.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

KEEP, ağın temettüler ve kuvvetli modeli ile yerel kripto parasıdır. Keep ağının sansüre dayanlı ve izinsiz olmasını sağlayan direnci sağlar. KEEP şu amaçlarla kullanılabilir:

 • Keep Network’ü ve tBTC’yi staking yoluyla güvence altına almak
 • Ağ üzerinde rastgele işaret ve ECDS düğümlerini çalıştırmak
 • Tam bir düğüm çalıştırmaya benzer şekilde tBTC’yi çalıştırmak
 • Ağ üzerinde operasyon yürüterek ücretler kazanmak

KEEP Coin Nereden Alınır?

KEEP Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. Keep Network Coin; Binance platformunda KEEP/BTC, KEEP/BNB, KEEP/BUSD ve KEEP/USDT paritelerinde işlem görüyor. KEEP Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 0.29 dolardan alım satım işlemi görüyor.

KEEP Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de KEEP Coin satın alabilirsiniz. KEEP/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir.  KEEP/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından KEEP Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
 • Güllü Simsek
  2 ay önce

  Üye olmak istiyorum

  5