reklamı kapat

Justin Sun’dan BitTorrent Teşvik Hamleleri

Justin Sun tarafından yapılan açıklamalara göre BitTorrent Token'ın (BTT) daha fazla kullanılması için çeşitli teşvik adımları atılacak.
09:00
7 Mart 2019
  • Ömer UçarÖmer Uçar

Kripto para piyasasının yenilikçi altcoin’lerinden Tron’un (TRX) CEO’su Justin Sun tarafından paylaşılan Twitter gönderilerinde BitTorrent platformu hakkındaki planlardan bahsediliyor. Bilindiği üzere Justin Sun BitTorrent’i satın almış ve kendi Blockchain’i üzerinde başlattığı BitTorrent Token’ı (BTT) dikkat çeken bir ICO ile kullanıcılara sunmuştu. Konu hakkındaki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Justin Sun’ın son gönderilerinde BTT’nin kullanıcı sayısının artmasını amaçlayan teşvik uygulamalarına ilişkin detaylara yer veriliyor.

1 Milyar Kullanıcı

Twitter’da oldukça aktif bir şekilde varlık gösterdiği bilinen Sun’ın konu hakkındaki paylaşımlarına göre çeşitli ortaklıklar aracılığıyla BitTorrent Token’ın ve Tron’un kullanıcı sayısı artırılacak. Sun’a göre hedef 1 milyar kullanıcı. Sun tarafından mart ayının başında paylaşılan ve aşağıda yer alan gönderiyi şu şekilde dilimize çevirmek mümkün:

BitTorrent ekosisteminin kullanıcılarını Tron’a ve BTT dünyasına, daha fazla ortaklığın desteğiyle, getirmeyi hedefleyen bir planı duyuracağız.

BitTorrent Teşvik Planları

Justin Sun 6 Mart Çarşamba günü bu planı duyurdu ve paylaşımlarından birinde konuya yönelik üç teşvik planından bahsetti. Planların BitTorrent ve uTorrent kullanıcılarını, ortaklarını ve müşterilerini hedef aldığı belirtiliyor. Sun kısaca şunları kaydetti:

Üç yeni teşvik programımız aracılığıyla Blockchain topluluğuna yeni bir kitleyi getirmeyi ve bu güçlü teknolojiyi insanların her gün kullandıkları ürünler geliştirerek daha ulaşılabilir kılmayı hedefliyoruz. İnşa ettiğimiz şey 1 milyar bilgisayar tabanı, işletme ve aktif Tron ve BTT kullanıcısında istifade edecek.

Konu hakkında bir blog gönderisi de yayımlandı. Takip eden günlerde daha fazla detayın paylaşılacağı ifade ediliyor. BitTorrent ağındaki kullanıcıların kripto para ekosistemine gelmesi benimsenme oranını ciddi oranda artırabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.