reklamı kapat

Justin Sun Tron Sahiplerine Müjdeyi Verdi

Justin Sun Travala’ya Tron ödemelerinin geleceği müjdesini verdi.
19:00
14 Nisan 2019

Tron CEO’su Justin Sun’dan Tron sahiplerine müjde… TRX bundan böyle Travala’daki ödeme opsiyonları arasında yer alacak.

Travala

Otel rezervasyonu sitesi Travala’daki yüz binlerce otel için TRX ödemesi yapılabilecek. Travala’dan yapılan açıklama şu şekilde:

Travala’da yer alan tüm dünyadan 550.000’in üzerinde otelde rezervasyon yapmak için TRX’i %15 tasarrufla kullanın. SMART programımızı kullanarak %10 ekstra indirim fırsatının ve cazip fiyatların tadını çıkarın.

2017’de kurulan Travala 210 ülkede, 82 binin üzerinde bölgede 567.928 tesisi bünyesinde barındırıyor. Travala’nın misyonu seyahat sektörüne yeni bir hayat öpücüğü vermek. Blockchain tabanlı platform rezervasyon yapmayı kolaylaştırmak için merkezsiz teknolojilerle ve token tabanlı teşvik mekanizmasını birleştiriyor.

TRX seyahat platformunun kabul ettiği 10. kripto para olarak kayıtlara geçti. Travala’nın TRX’ten önce kabul ettiği kripto paralardan bazıları Bitcoin, Litecoin, Ethereum, XRP ve Nano. Sitede PayPal, VISA ve MasterCard gibi geleneksel ödeme yöntemleri de kabul ediliyor.

Tron’un Benimsenmesi

Dünya Blockchain ve IoT gibi teknolojilerle daha merkezsiz bir hüviyet kazanırken Travala haberi Tron ve tüm kripto sektörü için büyük bir benimsenme adımı olarak yorumlanıyor.

Bununla birlikte Tron kripto para sektöründe başarı basamaklarını bir bir çıkıyor. Benimsenme adına yaptığı hamlelerin yanı sıra Tron Justin Sun’ın önderliğinde sosyal medyada oldukça aktif görüntüsüyle yeni kripto meraklılarının dikkatini çekiyor.

Son olarak Tron haberimizin hazırlandığı sırada %0,09 artışla 0,026 dolardan işlem görüyor ve 11. sırada yer alıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.