reklamı kapat

Justin Sun Son Röportajında Ne Dedi? Tron’a Yönelik İlgi Çekici İddialar

Tron kurucusu ve CEO'su Justin Sun TRX'in altı ay içerisinde büyük mesafe katedeceğini ifade ediyor.
7 Ekim 2018
  • Ömer UçarÖmer Uçar

Kripto para piyasasındaki en popüler altcoin’ler arasında yer alan Tron’un (TRX) CEO’su ve kurucusu Justin Sun geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda görüşlerini ifade etti. Tron’un geleceğine yönelik olumlu düşüncelere sahip olduğunu belirten Sun oldukça ilgi çekici iddialarda bulundu. Sun’a göre TRX’in yıldızı önümüzdeki altı ay içerisinde parlayacak.

Dünyaca ünlü finansal içerik sitesi Investopedia ile telefon üzerinden bir röportaj gerçekleştiren Sun Tron projesi hakkında çeşitli bilgilendirmeler yaptı. Projeye yönelik dört noktaya dikkatleri çeken Sun, Tron ekibinin bu yıl sonuna kadar bu noktaları tamamlaması gerektiğini belirtiyor. Ekibin beklenilen şekilde performans göstermesinin ardından TRX token’in tüm dünyadaki en değerli on kripto para arasında yer alacağı iddia ediliyor. Justin Sun tarafından ileri sürülen bu iddialar birçok kripto para kullanıcısının ilgisini çekmeyi başardı.

Sun bunu nasıl gerçekleştirmeyi düşünüyor?

Justin Sun’a göre ekibin asıl hedeflerine ulaşabilmesi için öncelikle Tron’un merkezsiz uygulama ekosistemini daha güçlü hale getirmekle çalışmalara başlaması gerekiyor. Ayrıca firmanın eşten eşe ağ BitTorrent’e ve 100 milyon kadar aylık aktif kullanıcının Tron Blockchain ağına etkili bir şekilde bağlı olması, Tron ekibini amaçlarına bir adım daha yaklaştıracak.

Başka bir deyişle Tron gelecekte BitTorrent için bir protokol eklentisi uygulayabilir. Bu da TRX için yeni kullanım alanları anlamına gelebilir ve Tron’un sahip olduğu değere büyük ölçüde katkı sağlayabilir. Böylece Tron dünyadaki en büyük merkezsiz protokol haline gelmeye bir nebze daha yaklaşabilir.

Kaynak: Zycrypto

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.