X


Justin Sun: Greta Thunberg’e 1 Milyon Dolar Bağış Yaptım!

Justin Sun kişisel olarak Greta Thunberg'e 1 milyon dolarlık bağış yaptı.
11:00
18 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Tron Foundation‘ın kurucusu ve CEO’su Justin Sun, zaman zaman kripto para sektöründe yaptığı eylemleri ile gündeme gelmekte. Özellikle geçtiğimiz aylarda ABD’li milyarder girişimci Warren Buffett ile bir yemek düzenleyen ancak buna ‘çeşitli engeller’ nedeniyle katılamayan Sun, kripto para sektörünün gündemini uzun bir süre meşgul etti.

Justin Sun’dan Greta Thunberg’e 1 Milyon Dolar!

Gündemden düşmesinden sonra Tron‘un (TRX) da sert düşmesi birçok TRX yatırımcısını hem endişelendirdi hem de öfkelendirdi. Justin Sun’ın yeni yatırımı ise son olayından çok daha fazla hareket getirecek gibi gözükmekte.

Sun, iklim aktivisti olarak tanınan Greta Thunberg’in bir tweet’ine verdiği yanıtta, kendisinin dünyayı değiştirmeye yönelik olan tutkusuna inandığını, kripto para sektörünü de dünyadaki karbon ayak izini azaltmaya yardımcı olacağını vurguladı. ‘Kişisel’ olarak 1 milyon dolarlık bağışta bulunan Sun, tahmin edilebileceği gibi anında çok fazla kişiden tepki aldı.

Bazı Türk kullanıcılar da Sun’a ”önce batırdığın paralarımızı ver” şeklinde tepki verdi. Tron bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,0125 dolar seviyelerine indi ve düşüşün nerede duracağı bilinmiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Abidin
    3 sene önce

    Hele hele bu neyin bagisi? reklam icinmi bitti senin koyunun bittiii

    27