Reklam

Josh Uyardı, Düşüşü Fırsat Bilin! Popüler Altcoinler İçin En İyi Giriş Bölgeleri!

Düşüşü fırsat bilenler dipten alım yaparak kazançlı çıkabilir.
22:45
30 Kasım 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Popüler analist Josh Moden, piyasa düşüş yaşarken bardağın dolu tarafını görmeyi tercih ediyor. Analiste göre bu düşüşler birçok yatırımcıya en popüler altcoinler için daha ucuza giriş imkanı tanıyor. Peki bu altcoinler, kritik seviyeleri ve fiyat hedefleri neler?

Polygon (MATIC)

Moden’in listesinin başında MATIC geliyor. MATIC fiyatı son zamanlarda önemli bir dirence karşı mücadele verdi ancak başarısız oldu. Buradan toparlanan fiyat bugün 1,9 dolar sınırına kadar dayandı ve Bitcoin’in düşüşüne rağmen 1,76 bölgesinde tutunmaya devam ediyor. Ayın 28’nde 1,5 dolarlı seviyelerin alım için iyi bir bölge olacağını söyleyen analist yanılmamış.

Eğer fiyat yeniden geri çekilirse 1,4 dolar talep bölgesinin MATIC’e giriş için iyi bir seviye olabileceğini söylüyor. Bugün test edilen 1,88 dolar direnci aşılamadı ancak Moden kısa vadede bu direncin yıkılacağını düşünüyor. Eğer her şey yolunda giderse MATIC için kısa vadeli hedefi 1,97 dolardır.

Ripple (XRP)

Sırada Ripple (XRP) var. Bitcoin’in geri çekilmelerinde XRP çok daha şiddetli tepkiler verebiliyor. Bu yüzden aylık kapanış sırasında oluşacak volatilite de yakından izlenmelidir. Eğer yıllardır XRP tutup kar etmeyi beklemiyorsanız Ripple son bir sene de %400 zaten kazandırdı.

XRP fiyatı en düşüşlü haftalık mum kapanışını tamamladı ve şu an itibariyle XRP‘nin artık çok az destek yapısı kaldı. Moden, potansiyel bir satın alma bölgesinin sırasıyla 0,88 dolar ve 0,73 dolar civarında olduğunu öne sürüyor. XRP yazı hazırlandığı sırada 0,99 dolardan destek bulmaya çabalıyor.

Yükseliş senaryosunda ise ilk hedef 1,18 dolar olacak.

Cardano (ADA)

Moden’in listesinde son sırada Cardano (ADA) var.

Cardano için işler nispeten düşüşte. Ekim ayında Bitcoin ile birlikte pompalanamadı ve 90 gün içinde istikrarlı bir şekilde en düşük fiyat noktasına geriledi”.

Video paylaşıldığı sırada 1,4 dolardan alıcı bulan ADA, yazı hazırlandığı sırada 1,56 dolardan alıcı bulmaya çalışıyor. Moden, iyi bir girişin 1,29 dolar ile 1,08 dolar aralığında olabileceğini düşünüyor. Analiste göre eğer düşüş trendi devam ederse 1,29 dolar hedefi gerçek olacak. Boğalar, düşüş görünümünü ortadan kaldırmak için fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarmak ve burada tutmak zorunda kalacak. Sonrasında 1,87 dolar direnci test edilebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar