X


John McAfee’nin Sahil Evinde 1 Ay Ücretsiz Kalmak İster Misiniz?

John McAfee yeni bir kripto para programı açıkladı.
07:00
26 Ağustos 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para boğası John McAfee kripto sanat programını duyurdu. McAfee yeni program kapsamında sanatçılara destek olmaya hazırlanıyor.

McAfee’nin çok yönlü bir insan olduğunu kimse inkar edemez. Hatta kripto para sektörünün en tanınmış yüzlerinden biri olduğu dahi söylenebilir. Başarılı yatırımcı şimdi yepyeni bir sektöre adım atıyor: Kripto sanat.

McAfee, “McAfee Crypto Art Program”i Twitter’dan duyurdu. İlk tweet’te programa tüm sanatçıların başvurabileceği belirtiliyordu. Bunun devamında atılan tweet hangi sanat dallarının desteklendiğini açığa kavuşturdu: Heykel, şiir, dans, oyunlar ve resim dahil tüm sanat dalları.

Programın şartlarının belirtildiği McAfee tweet’i şöyle:

Tüm sanatçıların başvuruları kabul edilir.

Team McAfee’nin sahil evinde 1 aylık konaklama. Yol dahil tüm masraflar karşılanır.

Evde üretilen tüm sanat eserleri McAfee Foundation’ın olacaktır. Sanatçılar desteklenecektir.

Email: Mcryptart@gmail.com

Programın belki de tek eksisi üretilen sanat eserlerinin sanatçılara ait olmayacak olması. Buna rağmen program sanatçıları desteklemesi yönünden oldukça ilgi çekici. Medici ailesinin sanatçıları desteklemesi sonucu İtalya’da Rönesans doğduğunun hatırlanması gerekiyor. McAfee’nin de Leonardo da Vinci’yi destekleyen Cesare Borgia ve Medici ailesi gibi bir role büründüğünü söylemek mümkün. Zira McAfee Foundation sanatçıların ve ürettikleri eserlerin tanıtımını yapacak. Bu, genç sanatçılar için altın değerinde bir fırsat.

McAfee bunun yanı sıra 62 milyon dolarlık bir token hırsızlığını kamuoyuyla paylaştı ve kendisi için çalışan Gemma ve Luke’u hırsızlık için hedef gösterdi. Gemma Londralı bir kripto para analistiyken Luke’un hapisten çıktıktan sonra McAfee tarafından desteklediği belirtiliyor.  McAfee olaya ilişkin şu açıklamayı yaptı:

FBI’dan arkadaşlarla ve yerel yetkililerle işbirliği içindeyiz. Şayet mümkünse bu insanların hapse girmesini istemem. Faillere toplumsal baskıda bulunmak işe yarayabilir.

İkili elbette suçlamaları reddetti. Hatta Gemma küstahça bir açıklama yaptı:

Her şey McAfee’nin asla sona ermeyen şovunun bir parçası. Kripto konusunda vizyonlarımız ve ahlak anlayışımız çok farklı olduğu için Amerika’dan ayrıldım. Çok fazla şey gördüm ve beni orada istemiyorlar. Bunun gibi bir şey bekledim. Bu bir pembe dizi gibi! (Cezaevi hücresinden yazıyorum)

Kaynak: livebitcoinnews.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar