X


Jack Dorsey ve Elon Musk The Bitcoin Word Etkinliğinde Konuşuyor! İşte Açıklamaların Tamamı!

Beklenen etkinlik başladı, işte önemli satır başları.
21:50
21 Temmuz 2021

Haftalardır heyecanla beklenen etkinlik geldi çattı. Şu an Jack Dorsey, Elon Musk ve Ark Invest CEO’su canlı yayında konuşuyor.

Elon Musk Açıklamaları

Elon Musk programda genel olarak son derece olumlu bir tavır takınıyor. Üzerinde Bitcoin yazan bir T-Shirt ile programa katılan Musk, kripto paralara inandığını ve hayatı kolaylaştırma konusunda ciddi faydaları olduğunu söylüyor.

Üç şirketinin de kripto paralara ve özellikle Bitcoin’e yatırım yaptığını söyleyen Musk, kendisinin de Dogecoin ve Bitcoin yatırımları yaptığını bunları satmadığını söylüyor. Enerji konusuna da değinen ünlü CEO gelecekte bu sorunun aşılacağına inanıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Tesla yeniden Bitcoin kabul edecek mi? Evet bu soru da biraz önce Musk’a soruldu ve Elon buna “yakında” cevabını verdi. Daha detaylı Elon Musk açıklaması için bir önceki haberimizi inceleyebilirsiniz.

Kripto para borsalarıyla ilgili açıklamalar yapan Elon Musk “borsaların güvenliğini artırması gerekiyor. İnsanların borsalarda varlıklarını tutuyor olması son derece riskli, özel anahtarınız sizde değilse tüm paranızı kolayca kaybedebilirsiniz.”

Bitcoin ve Dogecoin’in geleceğiyle ilgili de açıklama yapan Musk şunları söyledi;

“Bitcoin ve Dogecoin gibi kripto varlıkların hızla değerinin yükseleceğini düşünüyorum. Hükümetler kripto para konusunda firmaları limitleyecek, bu bir sorun ve aşılması gerekiyor.”

Jack Dorsey Açıklamaları

Etkinliğin düzenleyicilerinden olan Jack Dorsey kriptolar konusunda oldukça olumlu açıklamalarda bulundu. Açıklamalardan satırbaşlarını aşağıda bulabilirsiniz.

“Bitcoin hiçbir hükümet tarafından kontrol edilemiyor. Geliştiriciler sürekli olarak sistemi daha iyi hale getirmek için çaba harcıyor.”

“Elon Tesla için bir karar aldı ve vazgeçti. Tüm şirketle kripto alabilir veya vazgeçebilir. Kripto paralar daha fazla içinde olmak istediğim bir alan, onları daha fazla kullanmak istiyorum.

“Bu kadar insanın Bitcoin’in gelişimi için çaba harcaması çok değerli”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar