X


İsviçre Merkezli Kripto Para Borsası, Cardano (ADA) Listelemesini Duyurdu

İsviçre merkezli Lykke Wallet borsası, popüler kripto para birimi Cardano'yu (ADA) listeleyeceğini açıkladı.
14:45
29 Eylül 2021

Kripto para borsası Lykee Wallet’ı opere eden Lykke Corp, Cardano listelemesini duyurdu. Kullanıcılar platformda artık Cardano alım satımı yapabilecekler. Cardano, yükseliş ivmesi ararken borsa listeleme dopingi ile öne çıkmayı hedefliyor.

Lykke Wallet, Cardano’yu Platformuna Dahil Etti

İsviçre merkezli Lykke Wallet borsası, popüler kripto para birimi Cardano’yu (ADA) listeleyeceğini açıkladı. Listeleme ile yatırımcılar Lykke Wallet platformundan Cardano işlemleri gerçekleştirebilecek. Cardano borsada ADA/BTC, ADA/CHF, ADA/ETH, ADA/GBP ve ADA/USD işlem çiftlerinde aktif olarak yer alacak.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Lykke’nin bu adımı 25-26 Eylül 2021 tarihlerinde dünyanın birçok yerinden katılımcı ile düzenlenen Cardano Blockchain Zirvesi‘nden sonra geldi. Lykke CEO’su Richard Olsen Cardano kararı hakkında şunları belirtti:

Cardano listelemesi ile kullanıcılarımız artık ücretsiz olarak ADA işlemlerini gerçekleştirebilecek. Bu adım büyüyen topluluğumuz için önemli bir kilometre taşıdır. Cardano’nun bilimsel alanda titizlik ve mükemmelliğe olan bağlılığından ilham alıyoruz. ADA’nın platformumuzda yer alması daha derin bir ortaklığın temelini oluşturuyor.

Cardano Vakfı CEO’su Frederik Gregaard, Lykke borsasının listeleme hamlesini değerlendirdi:

Lykke platformunda Cardano’nun yer alması, kullanıcıların ADA ile etkileşimi girmesini sağlayarak küresel blok zinciri teknolojisinin geliştirilmesinde önemli derecede katkı sağlayacaktır. Bu adım hem Cardano ekosistemi hem de blok zinciri alanını zenginleştirecektir.

Cardano Hizmeti Prosedürü

Lykke borsasında ADA ile ilgili tüm işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirmek için KYC doğrulama sürecinin başarıyla tamamlanması gerekiyor. Bununla birlikte Lykke USD, EUR, CHF ve GBP fiat para birimlerini destekleyen bir platformdur. Kullanıcılar fiat para birimi transferinin ardından ADA ile ilgili tüm işlemleri gerçekleştirebilir.

Ek olarak, Cardano fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 2.11 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar