X


İki Yeni Borsaya Eklenen Tron’un Kullanıcılarına 100.000 TRX Dağıtılıyor

Tron, kripto para piyasasını sevindirmeye devam ediyor.
09:00
1 Eylül 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Tron Virtual Machine’i (Sanal Makina) dün başarıyla piyasaya sürdü ve yaptığı canlı yayınla bunu kutladı. Sonrasında TRX iki yeni borsaya eklendi: BTCAlpha ve CoinDeal.

BTCAlpha borsasında Tron USD ve BTC’ye karşı işlem görecek. CoinDeal borsasına ise yalnızca TRX/BTC çifti eklendi. Ancak CoinDeal borsası Tron kullanıcıları için bir sürpriz hazırladı.

Tron CEO’su Justin Sun CoinDeal’ın bir yarışma düzenleyeceğini ve yarışma katılımcılarının 100 bin TRX kazanma şansına sahip olduğunu duyurdu. Yarışmanın ödül havuzu 200 bin TRX’den oluşuyor. Kullanıcıların tek yapması gereken CoinDeal’a üye olmak ve borsayla Tron’un Twitter hesaplarını takip edip Telegram kanallarına katılmak.

Bu adımlardan sonra 100 bin TRX ödül kazanmak isteyen kullanıcıların “Game of Tron” isimli quiz’e katılması gerekiyor. Borsa en yüksek skoru alan kullanıcının TRX/BTC işlem hacmine göre kazanan olarak ilan edileceğini açıkladı. Liderlik koltuğuna oturan kişi 100 bin TRX kazanacak. Yarışmanın ikincisi 50 bin, üçüncüsü 30 bin, dördüncüsü 15 bin ve beşincisi 5 bin TRX’le ödüllendirilecek.

Öte yandan Tron Vakfı 29 Ağustos’a kadar 282.859 hesabın açıldığını ve 20 Ağustos’ta 416.497 işlemle günlük işlem rekorunu kırdıklarını duyurdu. Bu gelişme için Justin Sun’ın yorumu şöyle oldu:

Tron’un kullanılırlığı ve yüksek performansıyla günlük işlem ve Tron ağındaki hesap sayısı hızlı bir şekilde arttı. Artık Tron dünyanın en büyük merkezsiz ağlarından biri haline geldi.

Kaynak: ambcrypto.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar