ICO’su 22 Saniyede Tamamlanan Fetch.AI’den %442’lik Yükseliş

Binance'in 28 Şubat'ta listelediği FET, %442 yükseldi.
12:00
2 Mart 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Binance, Launchpad platformuyla ICO’lara farklı bir boyut kazandırdı. Launchpad ile kripto para projelerininin fonlanmasına yardımcı olan Binance daha sonra bu kripto paraları borsasında listeliyor. Bu nedenle de Binance Launchpad ICO’larına yatırımcılar büyük ilgi gösteriyor.

22 Saniyelik ICO

Binance Launchpad platformunda gerçekleştirilen BitTorrent ve Fetch.AI ICO’ları bu durumun en net örneği. 25 Şubat’taki ICO’su sadece 22 saniye süren Fetch.AI 28 Şubat’ta ise Binance’te listelenmeye başlamıştı. Binance, BNB, BTC ve USDT işlem çiftleri üzerinden platforma dahil edilen FET’ten hiçbir şekilde listeleme ücreti alınmadığını da ayrıca belirtmişti. FET haberimizin hazırlandığı sırada ICO satış fiyatının %420 üzerinde işlem görüyordu.

Fetch.AI’nin sadece ve sadece 22 saniye süren ICO’suna 2.700 yatırımcı katılmış ve toplamda 6 milyon dolardan fazla fon toplanmıştı. Ayrıca BitTorrent Token’a ve FET’e olan yoğun ilgi ICO’ların sonlanmasının ardından bile devam etti.

Karlılığı %442’ye Ulaştı

Son 24 saatte değeri 0,35 ile 0,47 dolar arasında değişen FET, yükseliş eğilimini sürdürüyor. FET, haberimizin hazırlandığı sırada 0,436 dolardan işlem görüyordu. FET’in ICO satış fiyatı ise 0.0867 dolardı. Binance’te listelenmesinin ardından ICO satış fiyatına oranla karlılığı %442.88’lere ulaşan FET’in son 24 saatteki işlem hacmi ise 15.877 Bitcoin.

Binance’in yeni nesil ICO platformunda fonlanan ilk kripto paralar BitTorrent Token ve Fetch.AI’ye yatırımcıların ilgisi oldukça üst düzeyde.  Her iki kripto para birimi de ICO’larının tamamlanmasının ardından birkaç gün içerisinde Binance’de listelenmeye başladı ve ICO satış fiyatının çok çok üzerine sıçrayarak yatırımcısını güldürmeyi başardı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar