Gözler Bu İki Altcoin’e Çevrildi! Ünlü Analist Büyük Patlama Bekliyor

Popüler kripto para analisti bu iki altcoin'in patlamaya hazır olduğunu belirtti.
13:20
29 Aralık 2021
Gözler Bu İki Altcoin'e Çevrildi! Ünlü Analist Büyük Patlama Bekliyor
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto stratejisti ve traderı, bir Ethereum rakibinin bir çıkış için hazır olduğunu ve az bilinen bir altcoin‘in bir ralli için konumlandığını takipçileri ile paylaştı.

Solana (SOL) Ralliyi Ateşlemeye Hazır

Popüler kripto para analisti Smart Contracter, kripto para piyasasına yönelik son tahminlerini Twitter’dan takipçileri ile paylaştı. Ünlü analist 198.400 Twitter takipçisine, güvenli ve merkezi olmayan kalırken ölçeklenebilir olmaya odaklanan bir blok zinciri olan Solana’yı (SOL) yakından takip ettiğini söyledi.

Analiste göre Solana, yükselen bir üçgen modelinden çıkmaya ve Bitcoin’e (SOL/BTC) karşı güçlü bir ralliyi ateşlemeye hazır görünüyor.

Smart Contracter Solana hakkında yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

“Haftalık SOL/BTC, bir koparma ve yeni bir yüksek için gagging yapıyor gibi görünüyor.”

Kripto stratejisti, bu tahminlerinde dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan piyasa katılımcılarının psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisine güveniyor.

Smart Contracter’in grafiğine göre, SOL/BTC çifti şu anda 0,0068 BTC’ye (338,84 dolar) kadar çıkarabilecek beşinci dalga rallisinin erken safhalarında. Solana‘nın 0,0038 BTC’lik (189,35 dolar) şu anki fiyatından, Smart Contracter’ın hedefine bir hareket, yaklaşık %80’lik bir potansiyel artışı temsil ediyor.

Smart Contracter, Synapse’i (SYN) Takip Ediyor

Önde gelen kripto para analistinin listesindeki bir diğer kripto para ise, kullanıcıların katman-1 ve katman-2 ekosistemleri arasında kripto varlıklarını transfer etmelerini ve takas etmelerini sağlayan zincirler arası bir protokol olan Synapse (SYN). Smart Contracter, Synapse’in önümüzdeki haftalarda Ethereum‘dan (SYN/ETH) çok daha iyi performans göstereceğini öngörüyor.

“Bütün 1. katmanlar birbirleriyle rekabet ederken, onları birbirine bağlayan bir şey biriktirmek bana kazma ve kürek oyunu gibi geliyor.

SYN grafiği burada haftalık olarak ETH‘ye karşı harika görünüyor ve herhangi bir zincirden neredeyse her zincire köprü kurmanıza izin veriyor.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar