X


Google Verileri Cardano (ADA) İçin Olumlu Sinyaller Gönderiyor! Cardano Yükselecek Mi?

Büyük ağ güncellemesi öncesinde Cardano (ADA)'ya ilgi artıyor.
23:33
26 Ağustos 2021

Google arama verileri piyasanın güncel durumuyla ilgili önemli şeyler söylediği herkes tarafından biliniyor. Cardano (ADA) için yakın zamanda bazı olumlu gelişmeler oluyor. Eylül ayında yapılacak güncelleme öncesinde ADA için Google aramaları patlamış durumda, peki en büyük ilgiyi hangi ülke vatandaşları gösteriyor?

Google Trendler ve Cardano (ADA)

Son birkaç gündür “Cardano satın al” kelimesi Google’da çok fazla aratılıyor. Bu veri ışığında ciddi anlamda talep artışı olduğu söylenebilir. Üstelik bu fiyatın yukarı yönlü seyriyle de destekleniyor. Cardano’ya en büyük ilgiyi ise Lübnan, Katar ve Slovenya gösteriyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Son üç ayın en yüksek aranma seviyelerine ulaşan Cardano dünyanın birçok bölgesinde aratılıyor. İlk üç ülkenin yanı sıra Singapur, Litvanya, Kanada, İsrail, Amerika Birleşik Devletleri, Yeni Zelanda ve Norveç listede başı çekiyor. Piyasa duyarlılığını arttığını gösteren bu veriler Cardano (ADA) için iyi şeylere işaret ediyor.

Cardano (ADA) yıllık getirisiyle birçok kripto parayı geride bıraktı. Geçtiğimiz yıla göre %1324 artan ADA fiyatı Bitcoin ve Ethereum’un üstünde yer alıyor.

Cardano (ADA)

Yaşanan fiyat artışı Cardano (ADA)’nun üçüncü sıraya yükselmesine sebep oldu. Binance borsasının yerel kripto parası olan BNB bir sıra geriye düşmüştü. Tokyo merkezli Bitpoint, düzenleyicilerden aldığı izinler neticesinde ADA işlemlerini açtı. Böylece Cardano (ADA) kripto paralara karşı sert tutumuyla bilinen Japon düzenleyiciler tarafından kabul edildi.

Ethereum’a rakip olmayı hedefleyen onlarca proje arasına Cardano (ADA)’da katıldı. Ağlar arasında birlikte çalışabilirliği artırmak isteyen Cardano hızla büyüyen DeFi pazarından payına düşen dilimi almak istiyor. Project Catalyst‘in son turu Fund6, başka bir geliştirmede ADA meraklıları arasında etkileyici bir popülerlik kazandı. Topluluk incelemesi için yüzlerce fikir gönderildi.

Tüm Cardano odaklı merkezi olmayan uygulama geliştiricilerinden fikirlerini incelemeye göndermelerinin istendiği teklif kampanyası artık kapandı. Toplamda 814 takım bu tur için belgelerini sundu. Eylül ayında yaşanacak Alonzo güncellemesiyle birlikte birçok DeFi ve dApp’ın Cardano ağına katılması bekleniyor. Sıfırdan başlayacak olan Cardano (ADA) gelecek anlaşma haberleriyle birlikte 5 dolar hedefine ulaşabilir.

Ancak kripto para piyasalarının yüksek risk içerdiğini hatırlatmakta fayda var, internet sitemizde paylaşılan bilgiler hiçbir zaman yatırım tavsiyesi içermez.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar