reklamı kapat

“Gemini Amazon Kadar Başarılı Olacak”

Winklevoss kardeşler Gemini’nin Amazon kadar başarılı olacağını düşünüyor.
23:00
18 Mart 2019
  • Serhat AntSerhat Ant

Bitcoin milyarderi kardeşler Cameron ve Tyler Winklevoss yeni verdikleri röportajda kripto para sektörüne girişleri, Gemini’nin geleceği ve Facebook Coin hakkında konuştu. İkili, sahip oldukları Gemini borsasının 10 yıl içinde Amazon kadar başarılı olacağını düşünüyor.

Bitcoin Hakkında

İkizlerden Cameron, kripto parayı ilk olarak 2012’de Ibiza’da yaptıkları tatil sırasında duyduklarını belirtti. Ambcrypto’nun haberine göre ikizler kripto paranın “ya hep ya hiç”, “ya batarsın ya çıkarsın” türü bir yatırım olduğunu fark ettikten sonra Facebook’tan kazandıkları parayla kripto para yatırımı yapmaya karar vermiş.

Röportajın devamında ikili, Bitcoin’in değerinden %80 götüren ve sürmekte olan Bitcoin ayı piyasası hakkında konuştu. Tyler bununla ilgili olarak her gün Bitcoin fiyatını takip etmediklerini dile getirdi. Bitcoin’e yaklaşık 18 dolardan işlem görürken yatırım yaptıklarını açıklığa kavuşturan ikili “hala fena sayılmayız” diyerek küçük bir şaka yapmayı ihmal etmedi.

Bunun ardından Cameron, fiyat hareketleriyle baş edemeyen yatırımcıların yatırım yapmaktan uzak durması gerektiğini belirtti ve Gemini’nin10 yıl içinde Amazon kadar başarılı olacağını” ekledi.

Facebook Coin

Facebook’un kripto para hamlesinin (Facebook Coin) sorulduğu ikiliden Tyler “harika” yorumuyla yetinirken Cameron bunun “kripto para sektörü için gerçekten olumlu bir şey” olduğunu vurguladı.

İkili daha önce bu konuda şu açıklamayı yapmıştı:

Para en eski sosyal ağ ve muhtemelen en güçlüsü, kripto dünyada gelmiş geçmiş en güçlü değer ağlarından biri ve öyle olmaya devam edecek. Ve umuyoruz ki bir dereceye kadar o sektöre öncülük eder.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.