X


ForTube Coin Nasıl Alınır?

16:17
5 Mart 2021

ForTube Coin (FOR), sadece kripto para değil aynı zamanda merkezsiz finans hizmeti sunan bir protokoldür. Son dönemde merkezsiz finans uygulamalarının çok popüler olması, FOR Coin için de ciddi bir kullanım alanı yarattı. Force Protokol, açık kaynaklı bir blockchain ağına sahip olmanın yanı sıra dağıtık defter teknolojisi kullanır. 

Geliştiriciler için SDK geliştirme araç seti sunan ForTube, bununla beraber isteyenin istediği uygulamayı geliştirmesini de kolaylaştırır. Kullanıcıların farklı amaçlar için ulaşabilecekleri bütün DApp’ler, ForTube Coin ağında geliştirilebilir. Buna platformlar ve blockchain ağları arası varlık transferi, stablecoin üretimi ve desteği, tokenleştirilmiş tahvillerle emtialar, blockchain tabanlı ödemeler ve ödeme çözümleri de dahil.

ForTube (FOR) Nedir?

ForTube Coin de bütün ağın kendi kripto para birimidir. Kullanıcılar birden çok amaç için ForTube Coin kullanabilir. For Coin toplam piyasa değerine göre 604. sırada yer alıyor.  Toplam 438 milyon arza sahip olan For Coin, maksimum arzına da böylece ulaşmış oldu. FOR Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,38 TL’den işlem görmekte.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

ForTube Coin altyapısındaki platforma dünyanın her yerinden herkes ulaşabilmekte. Buna ek olarak bütün sistemin merkezsiz olması da kullanım kolaylığı ve dağıtıklık sağlamakta. İşlemler direkt olarak ağdaki onaylayıcılar tarafından onaylanıyor ve bu sayede hiçbir merkezi yönetime gerek kalmıyor. 

ForTube ağında an itibarıyla BUSD, DAI, HBTC, ETH, BNB, HT, OKB, USDT, USDC ve HUSD bulunuyor. ForTube Coin yatırımcıları aynı zamanda staking hizmetinden de faydalanabilmekte. Kullanıcılar ForTube platformunu kullanmak için ayrıca GFOR token de kullanabilmekte.

FOR Coin Nereden Alınır?

ForTube Coin satın almak için dünyanın en büyük kripto para borsası Binance kullanılabilir. Binance üzerinden ForTube Coin almak hem oldukça güvenli hem de likidite sayesinde oldukça kolay. Binance’in sunduğu yüzlerce kripto para ve işlem çifti desteği, herhangi bir kripto para için anlık alım satım yapılabilmesini mümkün kılıyor. 

ForTube Coin almak için Binance üzerinde FOR/BTC veya FOR/BUSD işlem çiftlerini kullanabilir, ilşlemi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. 

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar