Floki Inu’dan (FLOKI) Görülmemiş Reklam Kampanyası!

Floki Inu'dan ilginç tanıtım kampanyası.
20:54
20 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasası katılımcıları, Dogecoin ile şaka kripto para birimlerinin doğuşuna tanık oldu. 2021 yılı itibarıyla inanılmaz bir hype’a ulaşan şaka kripto paralar, birçok kopya projeyi barındırıyor. Bu şaka kripto paraların arasından sıyrılan altcoin’lerden biri olan Floki Inu (FLOKI) bir reklam kampanyası başlattı.

Floki Inu, Londra’da Aktivitesini Artırıyor

Dogecoin kopyası proje Floki Inu, Elon Musk’ın Shiba Inu ırkı köpeğinin isminden yola çıkılarak yaratıldı. Bir şaka kripto para olan Floki Inu zaman zaman Elon Musk’ın tweet paylaşımları dolayısıyla anlık işlem hacmi yükselişleri ile gündeme geliyor. Floki Inu, Londra sokaklarında yer alan ve  milyonlarca insanı FOMO’ya tetikleyebilecek bir sloganla reklam kampanyası başlattı.

Londra otobüs şirketleri, metro hatları gibi yerlerde poster, afiş ve reklam panolarına çarpıcı ifadeler yerleştiren FLOKI, hype tetiklemek istiyor. Yer alan demeçler arasında şu ifade ile insanların FOMO’ya sürüklenmesi hedefleniyor:

Dogecoin fırsatını kaçırdınız mı? Floki alın.

Floki Inu Yüzlerce Şaka Kripto Paralar Arasından Sıyrılmak İstiyor

Floki Inu, Elon Musk gibi bir katalizörün radarında olması dolayısıyla parabolik fiyat hareketi gerçekleştirebilecek altcoin’ler listesinde yer alıyor. Yalnızca hype’a bağlı olan bu kripto para, son bir haftalık dönemde dalgalı bir fiyat seyri izledi.

Şaka kripto paraların oldukça popüler olduğu bu dönemde FLOKI, Elon Musk tweet’leri ile yükseliş trendi yakalıyor. FLOKI, yaklaşık 8 gün önce 0.00008106 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. ATH seviyesinin %15 gibi bir oranda gerisinde bulunan popüler kripto para, potansiyeli bulunan şaka kripto paralar listesinde üst sıralarda yer alıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar