X


Eski Goldman Sachs Yöneticisinden Umut Veren Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) Açıklaması

Raoul Pal'dan heyecan veren DOGE ve ETH açıklaması!
13:14
20 Haziran 2021

Goldman Sachs’in eski yöneticisi ve şu an kripto para sektörünün en önemli isimlerinden birisi olan Raoul Pal, son röportajında dikkatini çeken kripto paralar hakkında konuştu. Pal, kripto para sektörünün yaşadığı ayı piyasasına rağmen boğaların Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) için umut vermeye devam ettiğini düşünüyor.

Ethereum ve DOGE, Hala Yükselebilir

Global Macro Investor bünyesinde makro ekonomi ve yatırım strateji araştırması bölümlerinin başında yer alan Pal, şu an ise büyük bir fonu yönetiyor. Goldman Sachs gibi dünyanın en büyük bankalarından birisinde çalışan ve ciddi bir makro ekonomi tecrübesine sahip olan Pal, şu an tam da bu durum sayesinde ETH ve DOGE’un umut verdiğini ifade etti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Pal, Crypto Cobain ile gerçekleştirdiği ve YouTube üzerinden yayınlanan son videosunda, daha fazla ETH almaya devam ettiğini ifade etti. “Şu an çantamda olmasını istediğim en önemli kripto para Ethereum ve bu sebeple daha fazla ETH aldım” ifadesini kullanan Pal, artık BTC yerine ETH aldığını belirtti.

DOGE Neden Önemli?

Pal, ETH’nin temel yatırımı olduğunu ancak başka kripto paraları da incelediğini belirterek, kendi tezi doğrultusunda DOGE aldığını ifade etti. “Ağ etkilerinin”, insanların tahmin ettiğinden çok daha güçlü olduğunu ifade eden tecrübeli yatırımcı, insanların ise bunu anlmadığını ve DOGE’un daha yükseliş şansına sahip olduğunu belirtti.

“DOGE aldım çünkü bunun üzerine bir tezim var ve bence insanlar ağ etkisinin ne kadar etkili olduğunu bilmiyor. DOGE’a yatırım yapan o kadar fazla bireysel yatırımcı var ki, yapmanız gereken tek şey bunun için bir uygulama üretmek ve her şeyi değiştirmek. Ben buna güveniyorum.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar