X

EOS, Google Haberi Sayesinde Şahlandı!

EOS fiyatı Google Cloud haberi ile yükselişe geçti.
19:09
6 Ekim 2020

Uzun süredir sessizliğini koruyan kripto para projesi EOS, bugün gündeme yansıyan Google haberi ile tam anlamıyla ralliye başladı. Bugün EOS’un üst şirketi Block.one tarafından paylaşılan basın açıklamasına göre, Google’ın bulut şirketi Google Cloud, EOS ağındaki blok üreticisi olmak için EOS topluluğuna katıldı.

Google Cloud’ın EOS ağında söz sahibi olan blok üreticilerinden (BP) birisi olma hedefi, fiyatı bir anda hareketlendirdi. EOS/USD işlem çifti bu yazının kaleme alındığı an itibariyle son 24 saat içerisinde %13,5 artış yakaladı ve 2,83 dolara kadar çıktı.

Google Cloud, EOS Ağına Katıldı

Google Cloud’ın EOS topluluğuna katılması ve EOSIO blockchain ağı için veri depolayıp bunları koruyacağını açıklaması kesinlikle büyük bir gelişme. Bu, Google Cloud’ın EOS’un teknolojisine güvendiğini göstermekte. CEO Brendan Blumer konu hakkında yaptığı açıklamada Google’ın EOS topluluğuna katılmanın önemini anladığını vurguladı.

EOSIO teknolojisinin blockchain sektörü için önemli bir giriş noktası oluşturduğunu ifade eden ünlü isim, Google Cloud’ın EOS topluluğuna katılmasından dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

Bitcoin fiyatının genel olarak belirsiz bir grafik çizmesine rağmen Google gibi önemli bir şirketi yanına çekmeyi başaran EOS, bütün piyasaya meydan okurcasına yükselmeye devam ediyor ve bir süre daha bunu devam ettirecek gibi gözüküyor. EOS’un 3 dolar direncini kırması ise parabolik bir ralliyi beraberinde getirebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar