X

Elrond Coin Nasıl Alınır?

Elrond Gold (EGLD) nedir?
15:25
16 Kasım 2020

Elrond Gold (EGLD), kısa süre önce Elrond olarak bilinen ve “aşırı hızlı işlem” teknolojisine odaklanan bir kripto para projesidir. İlk olarak piyasaya sharding teknolojisini kullanarak inanılmaz hızlı işlem yapma kapasitesi ile giriş yapan Elrond blockchain ağı, daha sonra yaptığı büyük değişim ile Elrond Gold (EGLD) adını aldı ve sistem tamamen değişti.

Elrond (EGLD) Nedir?

Elrond Gold’un ekonomi modeli adından da anlaşılabileceği üzere altın fiyatları ile bağlantılı. Toplam arzın en fazla 31.415.929 EGLD Coin olabileceği belirtiliyor ancak bu sayı daha fazla işlem yapıldıkça azaltılacak. İlk olarak sadece özel satış ile kullanıcılara sunulan EGLD Coin, her 3 ayda %15,41 oranında piyasaya sürülecek.

Binance kripto para borsasında yapılan satış ile piyasaya hızlı bir giriş yapan EGLD, kesinlikle sektörün en tanınan projelerinden birisi haline geldi. Tahmin edileceği gibi Binance ile %1.000 artış elde eden Elrond (EGLD) kripto para birimi , direkt olarak Binance kripto para borsası üzerinden satın alınabilmekte. Elrond (EGLD) bu yazının kaleme alındığı an itibariyle de en büyük 92. kripto para birimi konumunda ve 7,94 dolarlık bir birim fiyata sahip.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

EGLD Coin Nereden Alınır?

EGLD Coin tam olarak nasıl alınır? Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • EGLD Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna EGLD yazın ve altta açılan EGLD/USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “EGLDAL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek EGLD alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar