X


Elon Musk Geri Döndü! Dogecoin Paylaşımıyla Ne Anlatılmak İsteniyor?

Elon Musk yeniden Dogecoin paylaşımlarına başladı. Musk neyi hedefliyor ve bu geri dönüş ne anlama geliyor?
13:01
1 Temmuz 2021

Kripto paraların bu yıl yaptığı ralli de önemli katkısı bulunan Elon Musk kripto paylaşımlarına bir süre ara vermişti. Öğleden önce yaptığı paylaşımlarla Dogecoin’e desteğini yineleyen Tesla CEO’su yine gizemli ifadeler kullandı ve net bir açıklama yapmadı. Kısa süreli de olsa Dogecoin yatırımcılarını sevindiren paylaşım fiyata da olumlu etkiledi.

Elon Musk Dogecoin Paylaşımlarına Başladı

Bir süredir kripto paralarla ilgili konuşmayı kesen Elon Musk geri döndü ve paylaşımlarına yeniden başladı. Öğleden önce “Dogecoin’i serbest bırakın” diyen Musk, şaka coinleri gruplandırmayın tarzında bir söylemde de bulundu. Tam Elon Musk Dogecoin desteği bitti derken gelen paylaşımlar yatırımcıları sevindirdi.

Son yaptığı paylaşıma aşağıda ulaşabilirsiniz.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Elon Musk bu paylaşımın altında geliştirmelerde “C” programlar dilinin kullanıldığını da söyledi. Dogecoin’i daha gelişmiş bir hale getirmeyi daha önce birçok kez söyleyen ünlü milyarder, küresel ölçekte Dogecoin’in ciddi faydalar üreteceğine inanıyor. Elbette ekosistemin içinde uzun yıllardır bulunan hiç kimse bu öngörüye katılmıyor.

Dogecoin’in Babası Elon Musk

Popüler şaka parası Dogecoin’in fahri başkanı ilan edilen Elon Musk daha sonrasında kendini Dogecoin’in babası olarak duyurmuştu. Bu minvalde bir paylaşım yapan Elon bir caps paylaştı.

Dogecoin’i serbest bırakın diyen ünlü milyarder, genel kanıya göre projenin geliştirilmesiyle ilgili bir mesaj veriyor. Yakın zamanda Elon Musk projenin geliştirilmesi için gerekli desteği verdiğini ve daha fazlasını yapacağını söylemişti.

Dogecoin Neden Yükseliyor.

Elon Musk tarafından yapılan Dogecoin temalı paylaşımlar fiyatın 0.23 dolar seviyesinden 0,26’ya kadar çıkmasına sebep oldu. Fiyat 0,261 dolar seviyesine iğne atmış olsa da 0,25’in üzerinde kalmayı başardı, yani yükselişin devam etme ihtimali bulunuyor.

Yükseliş şu an durmuş olsa da ilerleyen saatlerde Elon Musk tarafından yapılacak paylaşımlar fiyatın 0,30 seviyesini aşmasını sağlayabilir. Paylaşımların etkisiyle hızlı biçimde DOGE alan yatırımcılar piyasların düştüğü bu günlerde ufak karlarla da olsa satmak için fırsat kovalıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • Kamil BELER
    4 hafta önce

    Ne yükselmesi düşüyor degocoin

    1