X

Efsane Boksör Bitcoin ve Ethereum Hakkında Konuştu

Bitcoin ve Ethereum üstünlük için yarışırken, boks efsanesi Mike Tyson, baskın kripto para birimlerinden hangisinin gerçekten daha iyi olduğunu bulmaya çalışıyor.
13:30
18 Temmuz 2021

Boks efsanesi Mike Tyson, Bitcoin ve Ethereum hakkında bir soruyla Twitter’ı fırtına gibi estirdi. Bitcoin ve Ethereum üstünlük için yarışırken, boks efsanesi Mike Tyson, baskın kripto para birimlerinden hangisinin gerçekten daha iyi olduğunu bulmaya çalışıyor.

Hangisini Tercih Ediyor?

Tarihin en büyük ağır sıklet boksörlerinden biri, son zamanlarda yardım için Twitter üzerinden yorumlar yaptı ve en büyük iki kripto para birimi topluluğu arasında şiddetli bir tartışma başlattı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Mavi köşede: Michael Saylor, Tyson’ın aklındaki aynı soruyu düşünerek “bin saat” harcadığını ve Bitcoin’i seçmeye karar verdiğini iddia ediyor. En büyük kripto para biriminin birden fazla savunucusu, rakibin eksikliklerini bulmaya hevesliydi.

Kırmızı köşede: Ethereum topluluğu, en büyük altcoin’in internetin geleceğini temsil ettiğini iddia ederek konuşmaya dahil oldu.

Tyson’ın en sevdikleri kripto paraya dikkat etmesini umutsuzca isteyen diğer altcoin toplulukları tarafından ele geçirilmeseydi, tartışma daha verimli olabilirdi.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Dogecoin sahipleri ve sayısız yan kuruluşu (yani BabyDoge), ilk tweet’te kendi tokenlerinden bahsedilmemesine rağmen, boksöre yanıt verdi.

Tyson’ın Bitcoin’e Erken Girişi

Ünlülerin çoğu kripto piyasasını Elon Musk ile giriş yapmış olsada Tyson’ın Bitcoin piyasasına giren ilk ünlülerden biri olduğu bilinmekte.

Eski boksör, 2015 yılında Las Vegas’ta ilk markalı Bitcoin ATM’sini piyasaya sürdü.

2016 yılının başlarında Tyson, iOS ve Android kullanıcıları için kendi kripto para cüzdanını da tanıttı.

2019’da eski ağır siklet şampiyonu, adının “Fight to Fame” adlı sahte bir blok zinciri dolandırıcılığını desteklemek için kullanılmasından sonra farkında olmadan kriptoyla ilgili bir tartışmaya sebep oldu. Tyson, bir tweet’te, CEO’su Interpol’ün arananlar listesinde olduğu bildirilen projeye dahil olduğunu reddetti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar