reklamı kapat

Donald Trump, Justin Sun’ın Teklifine Cevap Verecek Mi?

Donald Trump, Justin Sun'ın etkinlik davetine cevap verecek mi?
13:00
9 Eylül 2019
Tron Foundation CEO’su ve kurucusu Justin Sun, geçtiğimiz yaz dönemi başlarında topluluğa büyük bir haber vereceğini açıklamış ve inanılmaz bir beklenti yaratmıştı. Adeta duyurunun duyurusunu yapan Sun, bunun 4.57 milyon dolar vererek elde ettiği Warren Buffett ile öğle yemeği etkinliği olduğunu açıklayınca topluluktan karışık tepkiler aldı.Yine de birçok kripto para yatırımcısı söz konusu etkinliğin kripto para birimlerini ana akım kitlelere tanıtmak için önemli bir role sahip olduğu sonucuna vardı ve bekleyiş başladı. Sun ne yazık ki bazı karmaşık olaylardan dolayı yemeği belirsiz bir tarihe kadar ertelediklerini açıklayarak hem kendi topluluğundan hem de kripto para piyasasından çok büyük tepkilerle karşılaştı.

Etkinliğe Önemli İsimler Geliyor

Bazılarına göre Çin hükümetinin yasağı sonrası yemeği iptal etmek zorunda kalan Sun, yaptığı açıklamada böbrek taşı düşürdüğü için bu duruma geldiğini vurgulamıştı. Sun ilgili etkinliğe Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Circle, Huobi, eToro ve diğer önde gelen kripto para firmaları veya projelerinden önemli isimleri çağırdı ve birçoğu buna katılmayı kabul etti.

Ancak Sun’ın yaptığı en ilginç davet büyük ihtimalle 25 Temmuz tarihinde Donald Trump’a yönelttiği davet olabilir. Trump’ın kripto paraları eleştirisi sonrası Twitter üzerinden kendisini etkinliğe davet eden Sun, henüz buna olumlu veya olumsuz herhangi bir cevap ise alamadı ve topluluk merakla beklemeye geçti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun


    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.