X


Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Floki Inu (INU) Yorumları: Şaka Kripto Paralar Kritik Süreçte

Dogecoin, Shiba Inu ve Floki Inu yorumları.
14:36
22 Eylül 2021

En popüler şaka kripto para birimi Dogecon (DOGE), piyasa gerilemesinin ardından 0.20 dolarlık destek bölgesine tutunmayı başardı. Dogecoin katili Shiba Inu (SHIB), 0.00000660 dolara kadar gerileyerek gündem olmaktan uzaklaştı. Bununla birlikte bir başka kopya proje olan Floki Inu (FLOKI), Elon Musk ‘ın radarına takılmasıyla büyük ilgi görmüş ve yüzlerce kat artış kaydetmişti. Ancak etkisini kaybeden Floki, 6 gün önce kaydettiği ATH’nin %50 gerisinde işlem görüyor.

Dogecoin (DOGE)

Popüler kripto para birimi Dogecoin, uzmanların kritik olarak nitelendirdiği 0.20 dolar bölgesinde tutunarak önemli bir performansa imza attı. DOGE grafikleri düşüşü onaylarken veriler kızıla büründü. Dogecoin fiyatı Elon Musk dopinglerine bile karşılık vermezken 0.20 dolarlık bölgede sıkıştı. Analistler bu fiyat seviyesinden bir kırılma beklerken momentum eksikliği vurgusu yapıyor.

Dogecoin, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.2098 dolardan alım satım işlemi görüyor. DOGE, genel piyasa trendini izleyerek aşağı yönlü fiyat hareketini sürdürüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Shiba Inu (SHIB)

Dogecoin katili olarak lanse edilen Shiba Inu (SHIB), 0.00000660 dolara kadar gerilerken son dönemdeki performansından uzakta kaldı. Coinbase listelenmesinin ardından 0.00000950 dolarlık seviyeye tırmanan SHIB, burada tutunamamış düşüş engellenememişti. Günlük grafik verilerine RSI 42 seviyesiyle nötr bölgesine yakın seyrediyor. MACD yükselişin ardından aşağı yönlü harekete giriş yaptı.

Shiba Inu (SHIB) bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.0000065 dolardan alım satım işlemi görüyor. Uzman yorumları piyasanın iyileşmesi ile Shiba Inu’da potansiyel bir artış sinyali bekliyor.

Floki Inu (FLOKI)

Floki Inu, en yeni şaka kripto paralardan biri olarak sahneye çıktı. Elon Musk’ın radarına giren FLOKI, yüzlerce kat artarak inanılmaz bir sekans ortaya koydu. Milyarder iş insanı Elon Musk, Twitter üzerinden imalı paylaşımlar yaparken insanlar Floki Inu’ya akın etti. Hype ürünü Floki Inu, tüm fiyat bariyerlerini kırarak kazançlarını katladı.

Floki Inu, önümüzdeki dönemde takip edilmesi gereken kripto paralar listesinde yerini aldı. Elon Musk’ın herhangi bir girişimi ile tekrar yükselişe geçebilecek potansiyeli bulunan FLOKI, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.000033 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar