X


Ripple Fiyat Beklentileri: XRP’de Yön Yukarı Dönecek Mi?

ABD SEC ile olan davasına rağmen güçlü kalmaya ve piyasaya ayak uydurmaya çalışan XRP’de önemli seviyeler, destek ve dirençler.
12:35
22 Eylül 2021

Aralık 2020’den bu yana Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun açmış olduğu dava ile mücadele eden Ripple’ın kripto para birimi XRP, tüm zorluklara rağmen güçlü durmaya çalışıyor.

Ripple Fiyatı

Yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,93 dolardan işlem gören XRP fiyatı son 24 saatte yaklaşık olarak %2 değer kaybetti. Ancak analistler piyasada yukarı yönlü bir hamle olması halinde ilk hedefin 1,20 dolar olacağını ifade ediyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Buna ek olarak XRP’nin son 24 saat içinde 0,85 dolar ile 0,94 dolar bandında işlem gördüğü görülüyor. Dolayısıyla 0,85 dolar XRP için önemli bir destek olarak nitelendiriliyor. Ayrıca XRP şu anda 44,1 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük altıncı kripto para konumunu koruyor.

XRP Fiyat Beklentileri

XRP’nin ilk büyük direnç olarak görülen 1,20 dolara ulaşabilmesi için öncelikle 1 dolar geçmesi gerekiyor. Analistler bu noktada yatırımcıları uyarıyor ve alım yapmadan önce 1 dolarlık seviyenin test edilmesinin beklenmesi gerektiğini dile getiriyor.

Bunun yanında eğer 1,20 dolar kırılırsa XRP hızlı bir şekilde psikolojik direnç olan 1,50 doları test edebilir. Yine de piyasanın genel görünümünü takip etmekte ve buna göre pozisyon almakta fayda var.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar