reklamı kapat

Digibyte Yakında Coinbase’de Listelenebilir Mi?

Coinbase Digibyte'ı listeleyebilir mi?
20:00
30 Mayıs 2020

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase, aslında bu unvanı ve sahip olduğu popülerliği ile listelediği her bir kripto para biriminin rekor seviyelerde yükseliş elde etmesini sağlamasıyla biliniyor. Kripto para sektöründe Coinbase Etkisi olarak da bilinen bu olay, yakında Digibyte (DGB) için de yaşanabilir.

Merkeziyetsiz kripto para projelerinden birisi olan DGB, aslında geçtiğimiz ay içerisinde rekor bir yükseliş elde ederek bir anda top 100’e girmeyi başarmıştı. 2014 yılından beri piyasada olan ancak “gerçek anlamda merkeziyetsiz” olması nedeniyle herhangi bir reklam vb. çalışma yürütmeyen DGB, %800 artış elde edince bütün sektörün ilgisini üzerine çekti.

Coinbase’den DGB Hakkında İpucu

Digibyte CEO’su Jared Tate o tarihlerde yaptığı açıklamada bunun tamamen doğal bir büyüme olduğunu ifade etmişti. Tate bunun devamında ise projeden istifa etti ve artık DGB’nin kendi başına ilerleyebileceğini belirtip, sektördeki açgözlülüğün kendisini yorduğunu belirtti.

Tate’in CEO’luk görevini yaparken istediği ancak başaramadı bir olay ise Coinbase üzerinde listelenmekti. Tate artık şirketin CEO’su olmasa da Coinbase hakkında ilginç bir detay paylaştı.

Digibyte eski CEO’su Jared Tate‘in tweet’ine bakılırsa, Google üzerinde “buy Digibyte” yani “Digibyte satın al” ifadesi aratılınca ilk başta Coinbase ortaya çıkıyor. “Digibyte on Coinbase” ifadesi ile görünen reklam, direkt olarak borsa tarafından verilmiş. Buna rağmen Coinbase üzerinde DGB listelenmemiş olması, kafaları karıştıran bir detay gibi gözüküyor.

Eğer DGB gerçekten yakında Coinbase üzerinde listelenecek olursa, bu söz konusu altcoin’in yeni bir rekor kırması anlamına gelebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.