X


dForce Coin Nasıl Alınır?

dForce Coin Nasıl Alınır?
23:23
28 Şubat 2021

DForce (DF); farklı varlık ile likidite protokollerini bir araya getiren bir merkezsiz finans uygulamasıdır. Bu uygulama kapsamında USDx, GOLDx ve dToken gibi farklı varlık protokollerinin yanı sıra dForce Trade gibi likidite protokolleri de kullanılabilmekte. Yakında piyasaya sürülmesi beklenen dForce Lending ise platform dahilindeki kredi ağı olacak. DForce Coin de bütün bu ekosistemin kendi kripto para birimi olarak görülüyor. İşlemler, topluluk yönetimi, sistem dengeleyici, teşvik ve ağ onaylayıcılarının para yatırma işlemleri için DForce Coin kullanılacak.

DForce projesinin kurucuları arasında Goldman Sachs, Standard Chartered, Hony Capital ve CMBI gibi birçok şirket ile bankadan yönetici bulunmakta. Platformdaki USDx ilk merkezsiz ve itibari para destekli, faiz ödeyen stablecoin konumunda. USDx kullanıcıları sadece USDx yatırarak merkezsiz bir şekilde para kazanabilmekte.

GOLDx ise adından da anlaşılabileceği üzere aynı fonksiyonları altın yatırımcıları için sunuyor. PAXG tokeni kullanılmakta ve bunun değeri temsili olarak alınmakta.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yield Market (dToken) ise kullanıcıların pasif getiri elde edebilmesi için piyasaya sürülen gelir hasadı projesinin kripto parası.

dForce (DF) Nedir?

DForce Coin bu ekosistemin merkezinde olmanın yanı sıra yakında piyasaya sürülen DForce Trade isimli platformun da temelini oluşturacak. DForce bu yönüyle kısa sürede ciddi bir yükseliş şansına sahip. Toplam piyasa değeri itibarıyla 495. sırada olan DForce, 0,26 dolarlık birim fiyata sahip.

DF Coin Nereden Alınır?

DF Coin tam olarak nasıl  alınır? Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. DF Coin’in en yüksek hacme de burada ulaştığı görülüyor.

  • DF Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atıp daha sonra Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Tıkladıktan sonra karşınıza çıkan alanda ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçerek USDT alımını gerçekleştirin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyip daha kolay olan Klasik sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna DF yazın ve altta açılan DF /USDT çiftini seçin ve alımı tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar