Del Piero, Vieri ve Batistuta’nın NFT’leri Binance Marketplace’te Satışa Sunulacak

Binance Marketplace, futbol tarihine adını altın harflerle yazdırmış isimlerin NFT'lerine ev sahipliği yapacak.
21:00
13 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

NFT çılgınlığına katılan ünlü isimlerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Son olarak İtalyanın önde gelen futbol yıldızları Alessandro Del Piero, Christian Vieri ve Arjantinli futbol efsanesi Gabriel Batistuta’nın NFT’leri Binance Marketplace’te satışa sunulacak.

NFT Koleksiyonun Ayrıntıları

‘Gizemli kutu koleksiyonu’ konseptinde tasarlanan NFT‘ler, TopGoal aracılığıyla üretilecek ve bu üç futbol efsanesinin ışıltılı kariyerlerinden unutulmaz anları lisanslı NFT oyun kartlarından oluşacak. Koleksiyon, 15 Kasım Pazartesi günü TSİ saat 18:30’da satışa sunulacak.

NFT’lerle şans faktörünü bir araya getiren gizemli kutu konsepti, kullanıcıların düşük fiyatlardan kutu açarak sınırlı sayıda üretilen NFT’lere sahip olma alma şansına sahip olacak. Her gizemli kutunun bir rastgele NFT içereceği garanti edildi.

‘Return of Legends S2’ başlıklı TopGoal Mystery Box NFT koleksiyonu 12.000 NFT oyun kartından oluşacak ve yalnızca Binance NFT Marketplace’te satışa sunulacak. TopGoal ortaklığında geliştirilen gizemli kutular Nadir, Destansı ve Efsanevi olmak üzere üç farklı kalitede NFT içerecek.

NFT gizemli kutularına ek olarak, her bir futbol yıldızının “Efsanevi” kalitedeki bir NFT’si açık artırma ile satılacak. Genel olarak, 12.003 NFT’nin toplamda 24 NFT versiyonuyla üç nadirlik seviyesi olacak: Efsanevi, Nadir ve Destansı.

AMA Etkinliği

Önümüzdeki hafta Pazartesi günü gerçekleşecek lansmandan önce Alessandro Del Piero, Binance CEO’su Changpeng Zhao ile AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliğine katılacak. AMA etkinliği 15 Kasım günü TSİ 18:00’de gerçekleşecek.

Binance NFT Marketplace çok kısa bir süre içerisinde 25 milyon BUSD’lik satış hacmine ulaşarak önemli bir başarı elde etti. Aynı zamanda dünya çapında 400 yaratıcıyı bünyesine katan Binance NFT Marketplace dünyanın en hızlı büyüyen NFT platformlarından biri haline geldi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar