Reklam

CRV İçin Önümüzdeki Durak 1 Dolar Mı? Analist Yorumladı!

CRV Dao'ya ait olan CRV token için Twitter'da anonim bir analistin yaptığı yorumlar, yatırımcılar arasında heyecan uyandırdı.
21:45
5 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Geçtiğimiz günlerde, ismi açıklanmayan bir Twitter analisti CRV hakkında yorumlarda bulundu. Paylaştığı yorumlarda belirli noktaları işaret etti. Yaptığı açıklamalar ise şu şekilde oldu;

Kripto piyasası hala belirsizlikle mücadele ederken, Curve Dao (CRV) fiyat tablosunda daha da yükselmekte. 1 Temmuz’da altcoin, 0,685 dolarlık çevrilmiş destekten geri döndü ve bu, alıcılar için başka bir ayağa kalkma girişimi olarak nitelendirildi. Bu nedenle, 0,865 dolarlık ani dirençten yükseliş kırılması, kripto para sahipleri için büyüme potansiyeli olduğunu gösteriyor.

CRV/USDT çifti, Haziran ayı sonundaki satışlara tepki olarak %20 değer kaybetti ve 0,685 dolarlık desteğe ulaşmış gibi görünüyor.

Geri çekilme sonrası ralli, CRV fiyatını %30 artırdı ve şu anda 0.888 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, yüksek hacim artışıyla desteklenen ardışık beş yeşil mum, gerçek bir toparlanma rallisini yansıtıyor olabilir.

Ayrıca, yükseliş rallisi, kripto paranın daha yüksek fiyatları geri almaya hazır olduğunu gösteren önceki en yüksek seviye olan 0.885 doları kırdı. Satın alma baskısı devam ederse, alıcılar altcoini %24,5’lik yükselişle birlikte 1,07 dolara itebilirler.

Ancak, bu genel direnç, CRV satın almayı bekleyen traderlar için başka bir geri çekilme fırsatını tetikleyebilir.

CRV fiyatı son altı günde %43 artmış durumda. 0.865 dolar seviyesindeki kırılma, CRV fiyatını %30 daha fazla yükseltebilir. CRV tokenindeki gün içi işlem hacmi 177.4 Milyon dolar ve bu da %44.3’lük bir kazancı göstermekte.

İçerik Rehberi

Teknik Analiz

Analist yaptığı teknik analistleri ise şöyle sıraladı;

RSI göstergesi göz önünde bulundurulduğunda günlük RSI eğim tırmanan step rallisi, yükseliş momentumundaki büyümeyi gösteren nötr çizgiyi(50) kırdı.

Bollinger Band göstergesine bakıldığında kripto para fiyatı, göstergenin, traderların agresif alımlarını vurguluyor. Genel dirence çarpmak genellikle fiyatın tersine dönmesini gerektirse de, orta hat desteği yükseliş momentumunu koruyabilir.

Analist tarafından belirtilen seviyeler ise şu şekilde oldu;

Direnç seviyeleri , 1,07 dolar ve 1,3 dolar olarak belirtiliyor. Destek seviyeleri  ise 0,86 dolar ve 0,68 dolar olarak görünmektedir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar