reklamı kapat

Coinbase Pro Bir Kripto Para Birimini Daha Listeliyor!

Coinbase Pro, Algorand'i (ALGO) listeleyeceğini açıkladı.
11:00
10 Ağustos 2019

Önde gelen kripto para borsalarından birisi olan Coinbase yakın zamanda Tezos‘u (XTZ) listelemiş ve ilgili kripto para biriminin ciddi bir yükseliş elde etmesine yol açmıştı. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Algorand, Coinbase Pro’ya Girdi!

Yeni yayınlanan bir gönderiye göre ise Coinbase’nin kurumsal firmalara yönelik olan versiyonu Coinbase Pro 14 Ağustos tarihinde Algorand protokol’ün aynı isimdeki kripto para birimini listeleyecek. Algorand (ALGO) dört aşamada tam olarak listelenecek ve ilk olarak sadece transfer, sonra sadece emir girme, daha sonra limit emri girebilme ve en son da tam alım satım yapabilme süreçleri gerçekleştirilecek.

Duyurunun devamında yapılan açıklamaya göre Algorand aslında merkeziyetsizlik, ölçeklenebilirlik ve güvenlik gibi konuları çözmeyi hedefleyen ve mevcut blockchain yapısında kalmayı da amaç haline getiren bir kripto para birimi. ALgorand geçtiğimiz Haziran ayında piyasaya çıkmış ve ciddi bir ses getirmişti.

Algorand’ı piyasaya süren kurum konumunda olan Algorand Foundation token satışları ile 60 milyon dolar elde etmiş ve bunun yanı sıra geçtiğimiz yıl risk sermayesi firması aracılığıyla ek bir 66 milyar dolar daha toplamıştı. Yatırımcılar arasında ise Union Square Ventures ile Pillar Venture Capital da yer alıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.