Coinbase Custody Artık KIN Token’ini Destekliyor!

Coinbase Custody'e KIN token desteği geldi.
14:00
1 Mayıs 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

30 Nisan tarihinde yapılan bir açıklamaya göre, dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase‘nin depolama kolu Coinbase Custody, Kin (KIN) isimli token’i desteklemeye başlayacak.

KIN isimli kripto para birimi Kanada merkezli Kik mesajlaşma uygulamasının üreticisi Kik Interactive tarafından piyasaya sürüldü. Token ilk olarak kripto para dünyasına ilk giriş yapan birçok projede olduğu gibi Ethereum (ETH) ve Stellar (XLM) blockchain ağları tabanlı çıkış yaptı ve daha sonra Stellar fork’u ile kendi blockchain ağına geçiş sağladı.

Coinbase Garantisi Etkisini Gösteriyor

Yapılan açıklamada KIN token’i sahiplerinin artık Coinbase Custody’nin endüstri lideri çevrimdışı depolama platformundan ve sigortasından faydalanabileceği vurgulandı. Coinbase Custody ilk olarak 2017 yılının Kasım ayında duyurulmuştu ve daha sonra piyasaya çıkması 2 Temmuz 2018 tarihini buldu.

KIN’in yanı sıra yaklaşık bir ay önce Coinbase Custody tarafından destekleneceği açıklanan Tezos (XTZ) kripto para birimi de haberin etkisi ile ciddi bir yükseliş elde etmişti. Ünlü kripto para borsası o tarihlerde yaptığı açıklamada elinde Tezos coin’i bulunduran ve bunu staking ile arttıran kişilere en iyi koşulları garanti etmişti. İlgili haberin devamını buradan okuyabilirsiniz.

KIN kripto para birimi de basın satine göre %7.04’lük bir yükselişe sahip ve görünüşe göre Coinbase Custody haberi etkisini çoktan göstermiş. Toplam piyasa değerine göre en büyük 125. kripto para birimi konumunda yer alan KIN’in birim fiyatı ise 0.000045 dolar seviyelerinde.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar