Chiliz (CHZ) Suskunluğunu Bozdu: Akıllı Kontratlar Geliştiriliyor!

Özet

  • Kripto para sektörü durgun bir dönemde, Bitcoin 30.000 doların altında işlem görürken, bazı altcoinlerde bireysel yükselişler mümkün.

  • Chiliz ekibi büyük bir güncelleme planlıyor, staking havuzlarındaki akıllı kontratlarda değişiklikler yapılacak.

  • Chiliz (CHZ) son 24 saat içinde %2 düşüş yaşadı ve 0,075 dolara kadar geriledi.

  • Piyasaya etkisi: nötr
01:30
15 Ağustos 2023

Kripto para sektörü oldukça durgun bir süreçten geçiyor ve lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 30.000 dolar altında kalmaya devam ediyor. BTC, 29.300 dolar bandından işlem görerek aslında piyasadaki durgunluğu artırıyor. Bu esnada altcoinlerin ise bireysel hareketlerle yükselme şansı çok daha fazla gözüküyor. Chiliz (CHZ) de kesinlikle bunlardan birisi konumunda.

Chiliz Ekibi Geliştirmelere Başladı

2021 yılının boğasında bütün piyasaya damga vuran ve rekor derecede yükselen Chiliz (CHZ), bu yıldan sonra ise resmen ölüyü oynadı ve tamamen düşüş odaklı yoluna devam etti. Şimdilerde ise CHZ ekibi değişim üstüne değişim yapıyor ve fiyatı hareketlendirmeye çalışıyor.

Chiliz, büyük bir güncelleme ile yatırımcılarını sevindirdi. Platform şu an için staking havuzlarındaki akıllı kontratlarda büyük bir değişime ve düzeltmeye gideceğini açıkladı.

Chiliz geliştirme ekibi bu güncellemeleri gerçekleştirirken ağdaki onaylayıcıların geçici olarak devredışı kalacağı da belirtildi. Kullanıcılar ise tam olarak bu esnada ağdaki bazı fonksiyonlara erişemeyebilecek. Bununla ilgili çeşitli sorunlar çıkabileceği de belirtiliyor. Chiliz ekibi ise akıllı kontrat güncellemesinde çok kritik noktalara değeceklerini belirterek aslında ağın her daim gelişeceğinin sinyalini verdi.

CHZ Ekibi Geliştirmeleri Sürdürüyor

Chiliz ekibi Mayıs ayında da önemli bir güncellemeye imza atmıştı. Spor ve eğlence odaklı türünün ilk örneği olan Chiliz’in blockchain ağı kesinlikle Mayıs ayında kendi ana ağına geçerek büyük sükse yaptı. Chiliz ağı ise bu geçişten beri inanılmaz bir büyüme elde etti ve 1,6 milyar işlemin gerçekleştirilmesine ev sahipliği yaptı.

Buna ek olarak Chiliz şimdiden 200.000’den fazla cüzdan adresine ev sahipliği yapıyor ve bu da ağa yönelik ilgiyi ortaya koyuyor. Chiliz (CHZ) son 24 saat içerisinde ise %2 düşüş yaşadı ve 0,075 dolara kadar geriledi. CHZ, bu önemli güncellemelere rağmen fiyatına söz konusu durumu ve yenilikleri yansıtamadı. Bu da CHZ yatırımcıları için can sıkıcı bir durum olabilir ve CHZ için beklentilerin azalmasına yol açabilir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar