X


Chiliz (CHZ) Fiyat Rekoru Nereye Kadar Sürecek? Chiliz Coin Yorum

CHZ Coin yükselişini sürdürüyor.
20:43
4 Mart 2021

Socios’un kripto para birimi Chiliz (CHZ), üst üste tüm zamanların rekorunu tazelemeyi başardı. Son 24 saat içerisinde %61, son 7 gün içerisinde %144, son 14 gün içerisinde %245 ve son 30 gün içerisinde %463 yükseliş elde eden CHZ, şu an tüm zamanların rekorunun keyfini çıkartıyor.

CHZ Fiyatı Rekor Tazeledi

CoinmarketCap verilerine göre CHZ fiyatı bugün 0,14 dolara kadar ulaştı ve o seviyeden yaklaşık %13 geride. CHZ fiyatını bu seviyeye çeken temel sebep ise Chiliz ekosisteminin her geçen gün büyümesi ve yeni takımlarla anlaşmalar imzalanması.

chz

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kısa süre önce Göztepe Spor Kulübü ile de ortaklık imzalayan Chiliz, devamlı olarak büyümeye devam ediyor. CHZ fiyatının yükselişinin arkasındaki asıl sebep ise ABD’ye yapılan 50 milyon dolarlık stratejik yatırım ve genişleme haberi oldu. Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus konu hakkında yaptığı açıklamada New York içerisinde bir ofis kurulduğunu bile doğrula.

Chiliz Ortaklıklarda Hız Kesmiyor

Hali hazırda İstanbul içerisinde de bir ofise sahip olan Chiliz’in 2021 yılına oldukça ses getiren ortaklıklar ile girdiği bilinen bir gerçek. Tabii ki Chiliz’in OKEx kripto para borsası tarafından listelenmesi ve binlerce dolarlık CHZ dağıtılacak olması da bunun basında yer edinmesini sağladı. Socios platformunda diğer taraftar tokenleri ile işlem çiftine sahip olan CHZ, bütün bu haberler ve yeni ortaklıklar ile değerini katladıkça katladı.

Uzmanların CHZ yorumlarına bakıldığında ise sadece futbol değil neredeyse bütün spor camiasını hedef kitle haline getirmiş CHZ’nin büyümesi için daha çok potansiyel var gibi gözüküyor.  Chiliz ekosisteminin büyük bir kısmının Türkiye tabanlı olması ise projenin daha fazla ilgi çekmesini sağlıyor.

Chiliz’in kendi fan tokenlarının da satışını yaptığı borsası Chiliz.net üzerinden alım yapabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar