reklamı kapat

Chainlink Fiyatı İçin Tehlikeli Seviye Göründü!

Chainlink'in düşüşü hangi seviyeden başlayacak?
16:22
16 Ağustos 2020

Chainlink, Chainlink ve Chainlink. Şu sıralar kripto para piyasasında en çok konuşulan kripto para biriminin LINK olduğuna şüphe yok. Bu konuşmaların bir kısmı yılın başından beri neredeyse %800 artış elde etmesinden kaynaklanırken, bir kısmı ise rallinin ne zaman biteceği ve sert düşüşün ne zaman başlayacağı hakkında.

LINK, birkaç gün önce kırdığı rekorundan kısa süre sonra dün yine %13 yükseliş kaydederek 19 dolar seviyesinin üstüne çıktı ve tüm zamanların rekorunu kırdı. Toplam piyasa değerine göre en büyük beşinci kripto para birimi sıralamasını da böylelikle sağlamlaştıran LINK, uzmanlara göre ise yakında çok sert bir gerileme yaşayabilir.

LINK İçin Dönüş Noktası: 20 Dolar

Kripto para analisti ve balinası Crypto Whale, Twitter üzerinden yayınladığı açıklamada bunun zorlama bir yükseliş olduğunu belirtip yakında fiyatın yeniden 10 dolar bandına kadar inebileceğini vurgulamıştı. LINK fiyatı ise hiç durmadan yükselmeye devam ediyor ve bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 19 dolardan işlem görmekte.

Bitcoin’in ve Ethereum’un yüzünü yeniden düşüşe döndüğü şu günlerde LINK fiyatının  çok daha sert bir düşüş yaşayabileceğini belirten Crypto Whale, piyasaya yeni giren yatırımcıların bu konuda dikkatli olmaları gerektiğini de ifade etti.

Analistlerin LINK için belirlediği kritik noktanın ise 20 dolar olduğu görülüyor. LINK bu noktada sert bir gerileme yaşarsa yeni giren yatırımcılar uzun bir süre ellerinde LINK tutmak zorunda kalabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.