X

Cardano’da Sıcak Saatler: ADA Fiyatı Önemli Bir Kırılımla Uçuşa Geçti

Cardano, önemli bir seviyeyi aşarak yukarı yönlü hareketini hızlandırdı.
18:38
9 Kasım 2021

Popüler kripto para Cardano (ADA), yukarı yönlü kırılımı başarırken 2.36 dolar seviyelerine tırmandı. Boğalar, 2.10 dolardaki güçlü satış baskısını kırarak yükseliş trendini hızlandırdı. ADA, genel piyasa trendinden yararlanarak sıçrayış kaydetmeyi bildi.

Cardano Genel Piyasa Trendini İzliyor

Piyasa değeri sıralamasının dördüncüsü Cardano, 1 haftayı aşan zaman diliminde 2 dolar çevresinde işlem görüyordu. 1.97 dolar ile 2.09 dolar arasında mekik dokuyan ADA, yükseliş beklentisini karşıladı ve 2.30 doları aşmayı başardı. Mevcut yapı, 2.35 doların üzerindeki yeni zirvelere işaret ederken ralli sinyalleri veriyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in 68.530 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmesi ve en büyük altcoin Ethereum‘un 4.837 dolar ile ATH belirlemesi kripto para piyasasındaki ralliyi ateşledi. Genel kripto para piyasasının duygu durumu açgözlü olmaya devam ediyor ve kısa ile orta vadede satın alma işareti veriyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

ADA 2.40 Dolara Gidiyor

Cardano (ADA), bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 2.31 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. Alıcılar, 2.40 dolar bölgesini hedeflerken bu alan henüz geçilemedi. ADA 2.38 dolara dokunmayı başarsa da yükselişi sürdürülebilir kılamadı. ADA’nın bir sonraki hedefi 2.40 dolar ve devamında 2.60 dolar olacaktır.

Öte yandan düşüş senaryosunda Cardano‘nun 2.10 dolar seviyesine geri çekilmesi beklenebilir. Devam eden satış piyasasında 2 dolarlık kritik bölge görülebilir. Buranın kaybedilmesi ise ADA fiyatını 1.80 dolara kadar düşürebilir.

Cardano‘da son 24 saatlik işlem hacmi %200 arttı. Momentumun yakalanmasıyla ADA, beklenen yukarı yönlü hareketi başlattı. Boğaların buradaki görevi yükselişi geçerli kılmak adına kritik direnç bölgelerini korumak olacaktır. ADA, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.10 dolardan %24 aşağıda işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Ada
    3 hafta önce

    Kolay kolay yükselmez ada

    8