X


Cardano Kurucusu’ndan Önemli Güncelleme Açıklaması

Financial Fox'a konuşan Hoskinson, 3 ay içerisinde yapılacak güncellemeler ile birlikte Cardano'yu üst segmentlere taşımayı hedeflediklerini belirtti.
20:03
23 Şubat 2021

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, önümüzdeki 2-3 aylık süreçte Cardano için çok önemli güncellemeler geleceğini açıkladı. Financial Fox’a konuşan Hoskinson, 3 ay içerisinde yapılacak güncellemeler ile birlikte Cardano’yu üst segmentlere taşımayı hedeflediklerini belirtti.

Hoskinson Önemli Platformlarla Görüşmeler Gerçekleştirdi

Ayrıca Hoskinson; Celsius, SingularityNet, Fireblocks ve Prime Trust ekipleriyle bir dizi görüşme gerçekleştirdi. Bu görüşmeler kapsamında Cardano entegrasyonu sağlayacak ilk platform henüz belirlenmedi. Hoskinson şunları aktardı : ” Bu adımı atmamız gerek. Dapps için buna ihtiyacımız var. Kurumsal yatırımcılar için, her türden büyük aktörlerin gelmesi için bunu yapmak zorundayız ve tüm mesaimizi bu işe harcıyoruz. “

Akıllı Sözleşme Enstitüsü Kuruluyor

Entegrasyon ekibi çeşitli platformlarda Cardano desteğini tanıtmak için çalışırken, Cardano Vakfı’nın araştırma kolunun yeni girişimler üzerinde çalıştığı bildirildi. Hoskinson yeni çalışmalarından bahsetti : ” Bir üniversitede kullanılmak üzere, akıllı sözleşme entegrasyonunda uzmanlaşmış bir ekiple akıllı sözleşme enstitüsü kuracağız. ” Bazı söylentilere göre, bu proje daha önce de dirsek temasında bulunulan Wyoming Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Geçen haftanın güncel haberlerine göre Cardano’da, 1 Mart’ta gerçekleşecek hard fork’un ardından Mary ana ağı aktifleşecek. Yeni ağın ADA’yı uzun zamandır beklediği çoklu varlık işlevselliği katacağı belirtildi. Bununla beraber Cardano Vakfı yerel varlıkları, çok çeşitli benzersiz gerçek dünya varlıkları ve dijital varlıkları temsil etmek için değiştirilemeyen token’ler veya NFT üretiminde kullanılması için desteklediğini açıkladı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ek olarak kripto para piyasasının kan kaybı sürüyor. Bitcoin 48,000 dolar seviyelerindeyken, ADA 1 doların altında işlem görüyor. Buna rağmen çoğu yatırımcı, bunun bir alım fırsatı mı yoksa ayı piyasasının sinyalleri mi olduğunu konusunda kararsız. Ancak tecrübeli analistler ve yatırımcılar yükseliş beklentilerini koruyor. Son olarak kripto para piyasasının popüler analisti Michael van de Poppe, Cardano hedefini 10 dolar olarak açıklamıştı. 

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar