X

Cardano (ADA), Litecoin (ADA) ve Dogecoin’in (ADA) Gidişatını Tecrübeli Analist Yorumladı

Kaleo, LTC, ADA ve DOGE tahminlerini açıkladı.
14:54
18 Nisan 2021

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) son 24 saat içerisinde %10 ve üstünde değer kaybı yaşaması, kripto para sektörünü kızıla boyadı. Kripto para sektörünün toplam değeri 2 trilyon dolara geriledi ve neredeyse 300 milyar dolar bir anda silindi.

Piyasa Kan Ağlıyor

Kripto para sektöründeki bu düşüş nedeniyle Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) fiyatları da birkaç hafta önceki seviyelerine geriledi. Top 10 içerisindeki kripto para birimlerine bakıldığında ise stablecoin konumundaki Tether dışında yeşil kalan tek projenin Dogecoin (DOGE) olduğu görülüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

DOGE, 24 saat içerisinde %11 yükseliş elde etti ve 0,30 dolar seviyesinin üzerinde kalmaya devam ediyor. Öte yandan kısa süre önce ciddi bir hareketlilik yaşayan Litecoin (LTC) ise %17 düşüş yaşamış durumda. Cardano (ADA) fiyatı da 1,20 dolar desteğinin altına çekildi ve %16 düşüşün yaralarını sarmaya çalışıyor.

ADA Fiyatı İçin Bu Düşüş Fırsat mı?

Tanınan ve tecrübeli bir kripto para analisti ise özellikle DOGE, LTC ve ADA özelinde önemli bir açıklama yaptı. Kripto para analisti Kaleo, ADA’nın BTC paritesi karşısında %70 ve üzerinde artış elde edebileceğini vurguladı. Analistin ADA/BTC için verdiği hedefin ise 4.000 SATS olduğu görülüyor. Bu da mevcut düşüş ile beraber neredeyse %100’lük bir artış olarak görülmekte.

ada

Analist net bir destek seviyesi belirtmese de ADA fiyatı için direkt olarak 4.000 SATS seviyesini vererek ABD doları karşısında da 2 dolar seviyesinin üzerine çıkılabileceğini ortaya koydu. ADA için ise şu an durum biraz daha içinden çıkılmaz bir hal almış olabilir.

LTC  ve DOGE Fiyat Hedefleri Dudak Uçuklatıyor

Tecrübeli kripto para analisti, 300 doların üzerine çıkan ve rekoruna çok yaklaşan Litecoin için ise 1.000 dolar gibi etkileyici bir hedefe sahip. Kaleo, LTC fiyatı için 1.000 doların “kaçınılmaz” olduğunu vurgulayarak bunun hala ciddi artış elde etmeyen altcoinlerden birisi olduğunu belirtti.

Analist, Dogecoin için ise herkesin dilinde olan 1 dolar hedefini yineledi. DOGE fiyatının tek bir direnci kırdıktan sonra 0,80 dolara ulaşacağını ifade eden analist, tek bir kırılım ile beraber 1 doların görüleceğinin altını çizdi. Analist kendisi için de DOGE fiyatının 1 doları görmesinin yeterli olabileceğini vurguladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar