X


Cardano (ADA) Artışa Mı Hazırlanıyor: Bu Göstergeler Umut Veriyor!

Piyasa değeri bakımından en büyük altıncı kripto para birimi olan Cardano (ADA) grafiklerinde artış sinyalleri alınıyor gibi görünüyor. 
12:16
6 Kasım 2021

Cardano fiyatı, 2 Eylül’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra art arda dokuz hafta düşüş trendi gördü. Ancak yükseliş görünümüne işaret eden iki teknik özellik nedeniyle işler ADA’nın lehine dönecek gibi görünüyor.

Cardano’da Artış Sinyalleri

Cardano fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.10dolardan, son zamanlardaki en düşük seviyesi olan 1,77 dolara yaklaşık %42 oranında değer kaybetti. Bu düşüş tüm piyasada yukarı yönlü hamleler görüldüğünde yaşandı ve bu da ADA yatırımcılarının cesaretinin kırılmasına sebep oldu. Ancak grafikler ve teknik göstergeler ADA fiyatının toparlanmaya başladığının sinyallerin veriyor gibi görünüyor.

Analistlere göre ADA fiyatı şu anda dip seviyelerde bulunuyor. Ayrıca ADA, genellikle son raddede büyük bir yükselişe yol açan teknik göstergelere sahip durumda bulunuyor. Bu nedenle analistler ADA’da büyük bir yükseliş bekliyor. Çünkü yaşanan son düşüşler ile bilrikre yatırımcılarında satın alım yaptıkları ifade ediliyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

ADA Fiyat Beklentileri

Yazının yayına hazırlandığı sırada ADA 1,99 dolar bandında işlem görüyor. Analistler fiyatın 1,82 doların üzerine yükselmesinin pozitif işaretlerden biri olduğunu ifade ediyor.

Buna ek olarak bu seviyeden sonra ADA için 2,30 dolar ve 2,53 doların direnç olarak hareket edebileceğini, bu seviyelerin aşılmasının ise 3 dolar doğru giden yolu temizleyeceğini ifade ediyor.

Ancak eğer işler beklendiği gibi gitmezse Cardano, 1,73 ila 1,87 dolarlık talep bölgesine geri çekilme yaşarsa fiyat 1,58 dolarlık bölgeye doğru ani bir düşüş de yaşayabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar