X


Bugünkü Düşüş Sonrasında: Holo Yükselir Mi? Chiliz ve MATIC Yorumları 

Bugün yaşanan büyük düşüş sonrasında tüm kripto para birimlerinin lider Bitcoin (BTC) ile birlikte hareket ettikleri görülüyor.
19:35
22 Haziran 2021

Bitcoin fiyatı bugün 30.000 dolarlık önemli seviyenin altına gerileyerek 28.800 dolar bandına kadar düştü. Her ne kadar fiyat bu seviyeden sonra hızla toparlamış olsa da bu düşüş piyasada panik yaşanmasına ve daha büyük düşüş endişelerinin artmasına sebep oldu.

Bitcoin’deki düşüş altcoin’leri de her zamanki gibi etkiledi ve zaten düşüşte olan Holo (HOT), Chiliz (CHZ) ve Polygon (MATIC) gibi kripto para birimlerinde dip seviyelerin derinleşmesine sebep oldu.

Holo Yükselişe Geçecek Mi?

Yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,0058 dolardan işlem gören HOT fiyatı, Bitcoin’in 28.800 dolara gerilediği sırada 0,0048 dolara kadar geriledi. HOT fiyatının Bitcoin ile birlikte hareket ettiği ve benzer mumlar oluşturduğu görülüyor. Bunun yanında son 24 saat içinde HOT’ın %10’un üzerinde değer kaybı ile ilerlediği de ifade edilebilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Analistler ise şu anda bir yükseliş ya da daha derin bir düşüş tahmini yapmak konusunda aceleci davranılmaması gerektiğini düşünüyor gibi görünüyor. Bazı analistler ise bu düşüşler sonrasında yeni bir Bitcoin rallisi ve hemen ardından altcoin sezonu yaşanacağı yönündeki görüşlerinin arkasında duruyor.

Chiliz ve Polygon’da Son Durum

Chiliz ve Polygon da tıpkı HOT gibi BTC fiyatı ile birlikte düşüş yaşadıktan sonra toparlanma sergiledi. CHZ Bitcoin’deki düşüşün ardından 0,17 dolara kadar gerilerken MATIC de 0,92 dolara kadar düştü.

Bunun yanında yine Bitcoin fiyatı bir toparlanma yaşandı ve yazının yayına hazırlandığı sırada CHZ 0,23 dolardan ve MATIC fiyatı 1.17 dolardan işlem görüyor. Her ne kadar hala 24 saatlik grafiklerde kırmızıda hareket ediyor olsalar da kripto para birimlerinin düşüş sırasında tam olarak BTC ile birlikte hareket etmiş olması dikkat çekiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar