X


Bu Şaka Kripto Para, Shiba Inu’yu Süpürdü: Rakamlar Uçuşa Geçti!

SHIB, bir milyonu geçen holder sayısı ile yüksek sıralardaki yerini BabyDoge'a kaptırdı.
17:43
4 Ocak 2022

Dogecoin hayranlarının piyasaya sürdüğü bir meme token olan Baby Doge Coin holder sayısında Shiba Inu’yu geride bırakarak önemli bir kilometre taşını geride bıraktı. SHIB, bir milyonu geçen holder sayısı ile yüksek sıralardaki yerini BabyDoge’a kaptırdı.

İçerik Rehberi

Baby Doge Coin

Dogecoin severlerin senaryo yaratarak oluşturduğu Baby Doge Coin, bugün meme token arayışında olan birçok yatırımcının radarına girdi. Dogecoin ve Shiba Inu’da görülen inanılmaz rallilerin ardından treni kaçırdığını düşünnen yatırımcılar meme token furyasından vazgeçmiyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Blockchain monitöründen alınan verilerde holders sayısında 1.119.178 adres ile Baby Doge Coin, Shiba Inu’yu geride bıraktı. Kripto para piyasasının durgunlukla geçirdiği bu dönemde henüz patlayıcı fiyat hareketlerine tanık olmadık. Meme token’lardan ziyade DeFi, metaverse ve layer 2 tabanlı kripto paralar şu anda ilginin odağını temsil ediyor.

Baby Doge Coin fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.00000000275 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. BabyDoge, lider Bitcoin’in kan kaybetmesinden kaynaklanan düşüş trendine rağmen yeşil bölgede yer alıyor. Şaka kripto para listesinde üst sıralara tırmanmayı hedefleyen Baby Doge Coin, hype’tan başka kozu olmayan altcoin’ler arasındadır.

Shiba Inu

En popüler ikinci meme token Shiba Inu, 2022’deki yol haritası ile yatırımcıları cezbetmeye hazırlanıyor. SHIB yakım mekanizması ile devasa arz problemini hafifletmeye çalışan Shiba Inu operasyonlarına tam gaz devam ediyor. SHIB, balinaların en fazla işlem yaptığı kripto para unvanını koruyor.

SHIB fiyatı, geçtiğimiz yıl 0.000088 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine dokunmuştu. Shiba Inu şu an 0.000030 dolar seviyesinde tutunmaya çalışıyor. Genel piyasa trendi nedeniyle negatif bölgede yer alan birçok altcoin, kritik destek noktasına gerilemiş durumda bulunuyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar