X


“Bu Sadece Fantastik Bir Hikayenin Başlangıcı”

Kripto para camiasının aktif isimlerinden Justin Sun Tron'un geleceği hakkında konuştu. 
09:00
4 Kasım 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Justin Sun’ın önderliğindeki Tron sosyal medyada en aktif kripto paralardan biri. Justin Sun da genç yaşına rağmen etkileyici bir özgeçmişe sahip.

Sık sık verdiği röportajlarla gündeme gelen Sun bir röportaj daha verdi ve önemli açıklamalar yaptı. Sun’ın sözlerine kulak verelim:

Blockchain’le ilk olarak ABD’de öğrenciyken tanıştım. New York Times okurken Bitcoin hakkında bir hikayeye denk geldim. Merkezsiz oluşuna, şeffaflığına ve değiştirilemez oluşuna vuruldum. Bu yüzden Ripple için çalışmaya başladım. Uğrunda savaşmaya değer değerlerin peşinden gitmek istedim.

Ancak bunu yapmak, bankacılık merkezli bir organizasyonda tahmin ettiğimden daha zordu. Otonom ve merkezsiz bir topluluk daha iyi bir alternatifti. Daha sonra vizyonumu gerçeğe dönüştürmek için 2017’de Tron’u kurdum. Geriye bakınca doğru şeyi yaptığımı görerek mutlu oluyorum.

TRON internetin çalışma şeklini en ince ayrıntısına kadar dönüştürüyor. Ağımızda geliştirilen tüm uygulamaların gerçek gücüne ulaşıp en iyi faydayı göreceğine inanıyorum. Eğlence sektörünün yanı sıra telekom, bankacılık, enerji, emlak, eğitim gibi geleneksel sektörleri görmeyi de heyecanla bekliyorum.

Bazı insanlar Blockchain’i tecrübe etmek için en az 10 yıl gerektiğini söylüyor. Ekibimiz bu süreyi daha aza indirmek için 7/24 çalışıyor. Şirketi Eylül 2017’de kurdum, bugün yaklaşık 300 kişiyiz. Bu sadece fantastik bir hikayenin başlangıcı.

Haberimizin hazırlandığı sırada Tron 0,022 dolardan işlem görüyor ve yaklaşık 1,5 milyar piyasa değeriyle kripto paralar listesinin 11. sırasında yer alıyor.

Kaynak: ethereumworldnews.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER