X

Bu Kripto Para Düşüşün Aksine Yapılan Açıklamayla Yükselişe Geçti!

Elrond Network, yaptığı açıklamayla birlikte yeni bir uygulamaya geçeceğini belirtti ve Jungle DEX'i duyurdu. Buna bağlı olarak coin %9 değer kazandı.
21:00
1 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Elrond Network, Jungle DEX‘i piyasaya süreceğini duyurdu. Buna Web3 yeniliği için bir oyun alanı dediler. Duyurudan bu yana, EGLD tokeninin fiyatı %9 arttı. Elrond, kısa bir süre içinde DeFi ürünlerinin hareket alanını keşfettiğini ve iyileştirdiğini belirtti. Bazı ürünlerin de toplu kabul için hazır olduğunu belirttiler. Bununla birlikte blockchain olan  Jungle DEX’i tanıttı.

Ne İşe Yarayacak?

AMM platformunun, herhangi bir Elrond Standard Digital Token’in (ESDT) listelenip, alınıp satılabileceği yer olacağını eklediler. Blockchain protokolü, bunun ademi merkeziyetçiliğe doğru büyük bir adım olacağını vurguladı.

EGLD, bu yazı hazırlandığı sırada ortalama 51.01 dolar fiyatla işlem görüyordu. 24 saatlik işlem hacmi %24 artarak 65.2 milyon dolara ulaştı. Bununla birlikte, token, küresel kripto pazarında son zamanlarda bir düşüş eğilimi yaşadı. Fiyatı son 7 günde %20 düştü. Bu arada, 1,14 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Projeler İçin  Yüzde Bir Takas Ücreti

Ağ, yeni bir topluluk listeleme süreci açacağını vurguladı. Yakında DEX yönetişim özellikleriyle tamamen otomatik ve izinsiz doğrulama haline geleceklerini belirttiler. Yapılan açıklamaya göre Elrond ekosistemine dayalı her proje, tokeni için bir pazar yaratma fırsatına sahip olacak. Bunun da yeni kitlelere ulaşmalarına yardımcı olacağını belirttiler.

Maiar Borsasının AMM DEX öğeleri, kullanıcılara birinci sınıf bir ticaret deneyimi sunacağını belirtti. Projeler için %1’lik bir takas ücreti olacağından bahsettiler. Bu arada, minimum başlangıç ​​likiditesinin 20.000 dolar olacağı da açıklandı.

Jungle DEX’in Elrond ekosistemini zorlamak için önemli bir araç olacağını ekledi. Platform için yapılan açıklamaya göre, projelerin internet ölçeğinde blok zincir teknolojisi oluşturmasına yardımcı olacak. Bu onların çok sayıda sahip ve üye kazanmalarına yol açabilir.

Daha önce Elrond, oynaması ücretsiz oyna-kazan oyunu için Cantina Royale ile birlikte çalıştığını duyurdu. Koleksiyonda yaklaşık 3K Elrond Apes NFT‘lerinden oluşan bir ilk koleksiyonun yer alacağı belirtildi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar