X


BTT Fiyatı Uçuşa Geçti! BTT Piyasa Değeri Sıralamasında Tron’u Geride Bıraktı!

BTT, Tron'u geride bıraktı.
00:23
5 Nisan 2021

BitTorrent fiyatı inanılmaz boğa koşusuna devam ediyor. BTT fiyatı son 24 saatte %50’ye yakın artış kaydetti. BTT, haberimizin hazırlandığı sırada 0.01029 dolar fiyatıyla rekor geliştirdi.

BitTorrent Teknik Göstergeleri Ne Diyor?

BTT teknik göstergeleri yükseliş trendini doğruluyor. RSI 94 seviyesiyle aşırım alım bölgesinde seyrediyor. BTT boğaları piyasayı domine ediyor. MACD çizgisi inanılmaz bir artış senaryosunu işaret ediyor. BTT yalnız birkaç gün içerisinde piyasa değerini ikiye katladı. BTT piyasa değeri 10 milyar doları aştı. Bu durumda BTT piyasa değerine göre en büyük 15. altcoin olarak kayıtlara geçti.

BTT’nin muazzam fiyat performansının ardından yükselişin arkasında bir katalizör mü var soruları kafaları karıştırdı. Ancak böyle bir iddia henüz doğrulanmadı. Justin Sun’ın NFT sektörüne ilgisi, Poloniex borsasında stake işlemlerinin aktif edilmesi ve sosyal medya etkileşimi BTT fiyatını etkileyen en büyük faktörler arasında yer alıyor.

BitTorrent (BTT) Yorumları

BTT ülkemizde de büyük yatırımcı kitlesine sahip kripto para birimlerinden biri olarak değerlendiriliyor. Ayrıca, lider kripto para birimi Bitcoin dominansının %55 seviyelerini görmesiyle birlikte altcoin sezonu patlama yaşadı. Birçok altcoin bu dönemde zirve noktaları gördü. Tron Vakfı ve BitTorrent Vakfı ortak çalışması ile BitTorrent ağında piyasaya sürülen BTT Token, son günlerdeki performansıyla adından söz ettiriyor. Bununla beraber BTT piyasa değeri sıralamasında Tron’u geride bıraktı.

Twitter’da büyük bir takipçi kitlesine sahip ünlü analist KALEO’ya göre, TRX’in boğa koşusu BTT Token’i de etkileyebilir. Tron son 4 günde %92’lik artış kaydetti. Bu bağlamda BTT yükseliş trendine hali hazırda devam ediyor. KALEO, BTT Token’in Filecoin’i geçeceğine dair açıklamalarda bulundu. KALEO’ya göre bu senaryo yakın zamanda gerçekleşebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar