X


BtcTurk’teki Erişim Sorunu İle İlgili Son Gelişmeler!

BtcTurk'den yaşanan kesintiye yönelik yeni açıklamalar yapıldı.
09:55
24 Ocak 2022
BtcTurk'teki Erişim Sorunu İle İlgili Son Gelişmeler!
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsaları arasında yer alan BtcTurk, uzun süreli erişim sorunu karşı karşıya kaldı. Öyle ki dün akşam saatlerinde başlayan sorun, içeriğin hazırlandığı an itibarıyla devam ederken, BtcTurk tarafından yaşanan bu soruna yönelik yeni bir açıklama yapıldı.

Kesintilerin 1 Saat İçerisinde Sona Ereceği Öngörülüyor

Popüler kripto para borsası BtcTurk, dün gece saatlerinde başlayan erişim sorunu nedeniyle gündeme geldi. Kullanıcılar, dün gece saatlerinde hesaplarına giriş yapamadıklarını belitti.

Yaşanan bu erişim probleminin üzerine BtcTurk’den açıklama gecikmedi ve borsa resmi Twitter destek hesabından yaptığı paylaşımlarda ise öncelikle servis sağlayıcılarından kaynaklı teknik aksaklıkların yaşandığını ve ekibin konu üzerinde çalıştığını ifade etti.

Geçtiğimiz dakikalarda ise BtcTurk resmi Twitter hesabından yeni bir duyuru yapıldı. BtcTurk tarafından yapılan duyuruda kesintinin birkaç saat içerisinde sonlanacağı belirtildi.

İşte borsadan yapılan açıklamanın tamamı;

“Değerli kullanıcılarımız, Teknik ekibimiz, BtcTurk web sitesi ve mobil uygulamalarında yaşanan erişim kesintilerinin birkaç saat içinde sona ereceğini öngörmektedir.

Kullanıcılarımız hesaplarına öncelikle geçici olarak “Emir İptal” modunda ulaşabilecek ve tüm varlıklarını görüntüleyebileceklerdir. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Ayrıca Microsoft Azure, yaptığı açıklama ile sorunun kendilerinden kaynakladığını doğruladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar