reklamı kapat

BtcTurk, Tether İşlemleri İçin Altyapısını Yeniledi

16:00
26 Ağustos 2019

Türkiye’nin ilk kripto para borsası BtcTurk, resmi web sitesi üzerinden yaptığı bir açıklamayla Tether (USDT) işlemlerinin daha hızlı gerçekleştirilebilmesi için altyapılarını yenilediklerini belirtti.

OMNI ve ERC20

Borsanın yaptığı açıklamaya göre, 2 Eylül 2019 itibariyle Ethereum Blockchain’i üzerinde ERC20 tabanlı Tether (USDT) yatırma işlemleri gerçekleştirilebilecek ve mevcut bakiyeler ERC20 tabanlı Tether (USDT) adreslerine çekilebilecek. Ayrıca borsa bu tarihe kadar OMNI tabanlı USDT para yatırma ve çekme işlemlerinin kesintisiz olarak devam edeceği bilgisini de paylaştı.

Bunun yanında 2 Eylül’den sonra BtcTurk OMNI tabanlı Tether adreslerine çekim yapılamayacak ancak mevcut OMNI tabanlı Tether yatırma adresleri bir süre daha yatırma işlemlerine açık olacak.

Öte yandan borsanın yaptığı açıklamalara göre 2 Eylül 2019 itibariyle BtcTurk PRO mobil uygulaması üzerinden de ERC20 tabanlı Tether yatırma ve çekme işlemleri gerçekleştirilebilecek.

BtcTurk PRO Platformu

Dünyanın dördüncü kripto para borsası konumundaki BtcTurk, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla yeni platformu BtcTurk PRO ile ilgili bilgiler vermeye devam ediyor.

Borsanın yaptığı son paylaşıma göre, bir işlem çiftini seçildiğinde o işlem çifti ile ilgili fiyat grafiğine, derinlik tablosu bilgisine, en iyi alış/satış fiyatlarına, 24 saatlik en yüksek/en düşük fiyatlarına ve hacim bilgilerine ulaşılabileceği bilgisi paylaşıldı.

Öte yandan BtcTurk’ün katkılarıyla hazırlanan ve Ekotürk tv’de yayınlanan Kripto Gündem’de bu haftanın konuğu BtcTurk Danışmanı Onur Gözüpek’ti. Kripto para dünyasındaki son gelişmelerin konuşulduğu programda Akademisyen Cüneyt Dirican ve Akademisyen İsmail Canöz kripto paralarla ilgili teknik analizleri yorumladı…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun