BtcTurk PRO, Beta Sürümüyle Yayında

18:00
15 Nisan 2019

Dünyanın dördüncü kripto para borsası konumunda yer alan BtcTurk uzun zamandır üzerinde çalıştığı BtcTurk Pro’nun beta sürümünü kullanıcılarıyla 9 Nisan tarihinde buluşturdu. ,

Borsanın PRO Platformu Kimler İçin Uygun?

BtcTurk bugün gerçekleştirdiği bir Medium gönderisiyle yeni işlem platformu BtcTurk PRO’nun detaylı incelemesini kullanıcılarıyla paylaştı. BtcTurk yaptığı açıklamalarda, “BtcTurk PRO’yu, BtcTurk kullanıcıları arasında geniş bir kitleyi oluşturan profesyonel yatırımcıların ihtiyaçlarını analiz ederek, bu ihtiyaçlara en iyi çözümleri üretmek için çalıştık. Bugün yeni BtcTurk PRO web sitesi ve pek yakında mobil uygulaması, ileri düzey kullanıcıların daha hızlı ve profesyonelce yatırım kararı vermesine yardımcı olacak” ifadelerini kullandı.

Öte yandan borsanın yeni platformu, her gün işlem gerçekleştiren, anlık piyasa verilerini takip etmek isteyen, teknik göstergelere önem veren ve detaylı analizlerle yatırım yapan profesyonel yatırımcılar için tasarlandı.

Bununla beraber BtcTurk yaptığı açıklamalarda ileride, yeni işlem çiftleri ve farklı kripto paraları platforma eklemek istediklerini de belirtti. Ayrıca BtcTurk PRO’ya ileride, yatırımcıların geçmiş performanslarını görecekleri farklı raporlama araçları ekleneceği de ifade edildi.

Türkiye’nin ilk kripto para borsası BtcTurk’ün yeni platformuna buradan ulaşabilirsiniz…

Neden İki Aşamalı Doğrulama?

BtcTurk, 11 Nisan’da resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla neden platformlarında SMS veya Google Authenticator ile iki aşamalı doğrulama istediklerini kullanıcılarına açıkladı. Medium üzerinden paylaştıkları bir makale ile açıklama yapan borsa, Google Authenticator’ın ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını anlattı.

Alım Satım Psikoloji

Kullanıcılarının bilinçli alım satımlarla doğru yatırım yapmasını isteyen BtcTurk, işlem yaparken heyecanı yatıştıran dört durumu kullanıcılarıyla paylaştı. Borsaya göre ilk olarak alım satım hakkında yeni bir şeyler öğrenmek, ikinci olarak da detaylı piyasa analizleri yapmak yanlış yatırımın önüne geçiyor. Ayrıca alım satım stratejisini yazıya dökmek ve stratejiye sadık kalmak, alım satım psikolojisini yönlendirmeye yardımcı oluyor.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar