reklamı kapat

Brickblock Airdrop Başladı: $1.000.000 Dağıtılacak

9 Mayıs 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Piyasanın yeni yolcularından Brickblock, ICO ve Airdrop kampanyaları düzenliyor. 250 trilyon doların üzerinde gerçek varlığı yasalara uygun ve güvenli bir şekilde token’leştiren Brickblock ICO’su bugün başladı.

Yatırımcılar gayrimenkul ve yatırım fonları gibi gerçek hayatta kullanılan varlıkları blockchain temelli smart contracts platformu Brickblock üzerinden alıp satabilir.

Yatırımcılar gerçek varlık destekli Proof of Asset (Varlık Kanıtı) işlevi gören BBK token’lerini kripto para ödemesiyle satın alabilir. BBK token’i alan yatırımcılar bu varlıklardan sürekli olarak kazanç elde edebilir.

Neden Brickblock?

Hızlı ödeme/gönderim, düşük masraflar gibi avantajlara sahip olarak ve coğrafi kısıtlama, miktar kısıtlaması, karşı taraf riski ve volatilite gibi dezavantajlar olmadan yatırım yapmak ister misiniz? Brickblock bunun için var.

Brickblock borsası ve fonu

Brickblock dünyanın ilk varlık-destekli merkezsiz borsasını kuruyor. Altyapısı 0x protokolüyle oluşturulacak borsa aynı zamanda itibari paralarla ödeme kabul edecek. Brickblock’un kripto ve gerçek varlık fonları aktif bir şekilde yönetilir. Brickblock fonu özellikle varlık destekl, token’lere yatırım yapmak isteyen yatırımcılara hitap eder. Brickblock’un bir diğer artısı da halihazırda çalışan bir platforma ve Avrupa Birliği lisansına sahip olması.

Nasıl çalışır?

Brickblock’ta güvenli, kolay ve şeffaf bir şekilde emlak yatırımı yapabilirsiniz. Bu işlem 3 aşamadan oluşuyor. İlk olarak Ethereum ödemesi yaparak mülklerden pay alın ve emlak mülkiyeti yasalarının geçerli olduğu PoA token’lerinden alın. Sonrasında sahip olduğunuz token’lerle orantısal bir şekilde kira geliri elde edin.

Brickblock Ücretsiz Token Dağıtımı

Platform 1.000.000 dolar değerinde airdrop (ücretsiz token dağıtımı) kampanyası başlattı. Bu likten kayıt olup, telefonunuzu onaylayarak airdrop kampanyasına anında katılabilirsiniz.

WebsiteFacebookTwitterTelegramBlogBitcointalkRedditGithub

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.