Borsa Savaşları Sürüyor: Huobi TRC-20 Tabanlı Tether’i Desteklemeye Başladı!

Huobi Tron ağı tabanlı USDT'yi listeledi.
23:00
20 Ekim 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para sektörü genellikle yaşanan volatilite ve sert hareketlenmeler ile bilinse de, kripto para borsalarının aralarında devam eden sessiz savaş da kesinlikle fark edilmeye değer. Özellikle Binance, Bitfinex ve Huobi gibi önde gelen kripto para borsalarının arasında devam eden bu soğuk borsa savaşları, etkisini yeni listelenmeler ve destekler ile belli etmekte.

İçerik Rehberi

Huobi vs. Binance

Huobi yeni yaptığı bir duyuru ile Tron (TRX) ağı tabanlı Tether‘i (USDT) yani TRC20-USDT‘yi listelediğini ve bunu destekleyeceğini vurguladı. Huobi’nin bu hamlesi aslında Binance’e karşı bir tür hamle olarak yorumlanabilir. Huobi tarafından yapılan açıklamada 1 Kasım tarihinden itibaren kullanıcıların Tron tabanlı Tether’i kullanabileceği belirtildi. Binance de bundan kısa bir süre önce benzer bir hamle yapmıştı ve Huobi’nin yeni listelemesinin çok dikkat çekmesinin en büyük sebebi de bu.

Huobi bunun yanı sıra aslında ülkemiz içerisinde büyük bir işe imza attı. Binance gibi birçok kripto para borsasının Türkiye içerisindeki kripto para topluluğuna yönelik girişimlerinin ve mesajlarının arttığı bir dönemde önemli bir atağa kalkan Huobi, Türk Lirası’nın yakında işlem çifti olarak borsaya ekleneceğinin müjdesini verdi. İlgili haberin detaylarını buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar