X


Bobby Lee’den Bitcoin Pişmanlığı!

Bobby Lee bir zamanlar desteklediği Bitcoin (BTC) hard fork'unun hatalı olduğunu kabul etti.
19:00
17 Kasım 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Bitcoin (BTC) ağı için bir zamanlar ciddi tartışmalara sebep olan SegWit protokolü, kripto para sektörünün en eski ve tanınan isimlerinden birisi olan Bobby Lee‘nin ”en büyük pişmanlıklarından birisine” dönüştü.

Lee, 16 Kasım tarihinde yayınladığı tweet’lerinde 2017 yılında başarısız olan hard fork girişimi SegWit2x’nin ”oldukça tehlikeli ve sorumsuzca bir girişim” olduğunu vurguladı. Bir zamanlar SegWit2x’in en büyük destekçilerinden olduğunu da itiraf eden Lee, bunun kötü bir düşünce sonucu ortaya çıktığını itiraf etti.

Lee: Bitcoin, Gerçek Bitcoin’dir

BTCC kripto para borsasının kurucu ortağı ve Ballet cüzdan firmasının CEO’su Lee, Bitcoin’in ağ kapasitesini 2 megabyte’a çıkartacak uygulamanın ilk destekçilerinden birisiydi:

”2 yıl önce SegWit2x’in Bitcoin için en iyi yol olduğunu düşünüyordum. O tarihten bu yana bunun inanılmaz tehlikeli ve sorumsuzca olduğunu fark ettim. Ağı geri sarma koruması, devamlı hard fork durumu gibi olaylar konsensüs sağlanmadan oldukça tehlikeli olabilir.”

Lee’nin o tarihlerdeki girişimi kendi öz abisi Litecoin‘in kurucusu Charlie Lee tarafından bile reddedilmişti ve Lee bu durumu ”oldukça saçma” bulduğunu vurguladı.

Lee aslında son zamanların en çok gündeme gelen isimlerinden birisi. Bundan kısa süre önce Bruce Willis ile uçakta karşılaştığı anını paylaşan Lee, Twitter üzerinde bu hikayenin uydurma olması nedeniyle ciddi tepki çekmiş ve eleştirilmişti. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Hakan
    3 sene önce

    Bruce lee bilmem ne lee ne lee mis bunlar arkadas heryerdeler.

    23