X


Blockmason Credit Protocol Coin Nasıl Alınır?

Blockmason Credit Protocol Coin nedir, nasıl alınır?
11:51
8 Şubat 2021

Blockmason Credit Protocol, kendilerini birinci sınıf Blockchain teknolojisi üreten bir platform olarak tanımlıyor. Yapılan açıklamalara göre Blockmason Credit Protocol, teknolojiyle etkileşim şeklini dönüştürecek temel katman çerçeveleri geliştirmeye odaklanıyor. Platform, işlevsel temel katman teknolojisi ve kullanışlı DApp’ler sunan tek Blockchain teknolojisi şirketlerinden biri olmaktan gurur duyduklarını ifade ediyor.

Blockmason Credit Protocol (BCPT) Nedir?

Blockmason Credit Protocol kullanıcılar, herhangi bir Blockchain deneyimi olmadan akıllı sözleşmeleri kullanabiliyor. Platformun en son projesi olan Blockmason Link, programlı bir Blockchain üzerine yazılmış herhangi bir akıllı sözleşme için klasik ve geleneksel web tabanlı API’ler oluşturuyor.

Bunun yanında Blockmason’ın Kredi Protokolü, blok zincirindeki borç ve kredi yükümlülüklerini kaydetmek ve kalıcı olarak depolamak için standartlaştırılmış ve güvenilir bir yöntemdir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yapılan açıklamalara göre Kredi Protokolü, Kredi Protokolü akıllı sözleşmesi aracılığıyla işlem kapasitesi sağlayan ERC-20 uyumlu bir ürün kullanım token’ı olan Blockmason Kredi Protokolü Jetonu (BCPT) tarafından destekleniyor.

Kredi Protokolü, muhasebe, temerrütler, borçlar, alacaklar veya diğer herhangi bir mali yükümlülük biçimini izlemeyi içeren merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için bir temel işlevi görüyor.

Bu özelliklerle finans, sağlık, enerji, hukuk, perakende, lojistik, eğlence ve diğer sektörlerdeki şirketler, ihtiyaçlarına uyacak şekilde kendi merkezi olmayan uygulamalarını ve çözümlerini oluşturabilirler.

Öte yandan Kredi Protokolü, Ethereum blok zincirine Kredi Protokolü aracılığıyla verilerin kaydedilmesini sağlamak için gerekli olan bir ERC-20 yardımcı token olan Blockmason Kredi Protokolü Jetonu (BCPT) tarafından desteklenmektedir.

CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada  Blockmason Credit Protocol Coin, 0,0209 dolardan işlem görüyor. 2,437,679 USD işlem hacmi ile piyasa hacmi bakımından 1083. sırada yer alan  Blockmason Credit Protocol Coin’in BTC karşısında 0.0000005319 BTC ile işlem gördüğü ifade ediliyor.

Bunların yanında son 24 saatlik işlem hacmi 838 dolar olan BCPT Coin’in dolaşımdaki arzının 116,158,667 BCPT Coin olduğu görülüyor. Ayrıca toplam BCPT Coin arzının da 116,158,667 olduğunu ifade edebiliriz.

BCPT Coin Nereden Alınır?

BCPT Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

BCPT Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından BCPT Coin’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC) alarak BCPT işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunların yanında Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • Serkan
    5 ay önce

    Delist edilecek coinin neden haberini yapıyorsunuz ?

    9